Senior Masculino – Tempada 1999-2000

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

Oscar Patiño Revuelta Porteiro
José Luis Fraga García ‘Pi’ Porteiro
Rodrigo Porteiro
Quique Orge Central
Zeljko Petricevic ‘Zico’ Lateral
Rubén Añón Vázquez Lateral
Jesús Alberto Pombo Martínez ‘Chuchi’ Lateral
Marcos Rodríguez Seijido Lateral
José Antonio Rodríguez Lamas ‘Tom’ Pivote
Jesús José Tasende Pensado ‘Suso’ Pivote
Alfonso Paradelo Lois Extremo
Martín Cotelo Baneira Extremo
Raúl López Molina Extremo
José Ramón Añón Bolón ‘Ofi’ Extremo
Pablo Canteira
Paco Xuvenil
José Antonio García Martínez Adestrador
Arturo Luis García Basalo Delegado

Resultados e Clasificación

FASE DE ASCENSO EN CARBALLO (maio 2000) – XIRIA E CAMPEON E ASCENDE A 1ª NACIONAL)

99-00-FASE1  FASE11

99-00-FASE2

2ª DIVISION NACIONAL (1º POSTO)

99-00-CLAS1

1ª xorn / 19 sep 16ª xorn / 19dec
CALVO XIRIA 32 B.M. NARON 24
UNIVERSITARIO 34 VIVEIRO 22
S.D.CHAPELA 17 B.M. ARTAI 19
A CAÑIZA 27 CANGAS 20
CARBALLAL 0 PORRIÑO 1
B.M. LALIN 17 B.M. BUEU 26
AC. OCTAVIO 22 B.M. CISNE 24
descansa CAMARIÑAS
2ª xorn / 26 sep 17ª xorn / 9xan
B.M. NARON descansa
VIVEIRO 21 CALVO XIRIA 38
B.M. ARTAI 23 UNIVERSITARIO 22
CANGAS 23 S.D.CHAPELA 23
PORRIÑO 20 A CAÑIZA 23
B.M. BUEU 29 CARBALLAL 16
B.M. CISNE 30 B.M. LALIN 24
CAMARIÑAS 21 AC. OCTAVIO 21
3ª xorn / 3 out 18ª xorn / 16xan
B.M. NARON 28 VIVEIRO 15
CALVO XIRIA 28 B.M. ARTAI 23
UNIVERSITARIO 24 CANGAS 12
S.D.CHAPELA 23 PORRIÑO 26
A CAÑIZA 24 B.M. BUEU 24
CARBALLAL 21 B.M. CISNE 25
B.M. LALIN 27 CAMARIÑAS 24
descansa AC. OCTAVIO
4ª xorn / 10 out 19ª xorn / 23 xan
VIVEIRO descansa
B.M. ARTAI 25 B.M. NARON 20
CANGAS 26 CALVO XIRIA 27
PORRIÑO 21 UNIVERSITARIO 19
B.M. BUEU 28 S.D.CHAPELA 19
B.M. CISNE 34 A CAÑIZA 27
CAMARIÑAS 19 CARBALLAL 21
AC. OCTAVIO 21 B.M. LALIN 19
5ª xorn / 12 out 20ª xorn / 30 xan
VIVEIRO 20 B.M. ARTAI 31
B.M. NARON 20 CANGAS 16
CALVO XIRIA 31 PORRIÑO 30
UNIVERSITARIO 21 B.M. BUEU 24
S.D.CHAPELA 20 B.M. CISNE 21
A CAÑIZA 25 CAMARIÑAS 18
CARBALLAL 26 AC. OCTAVIO 21
descansa B.M. LALIN
6ª xorn / 17 out 21ª xorn / 6 feb
B.M. ARTAI descansa
CANGAS 30 VIVEIRO 21
PORRIÑO 21 B.M. NARON 24
B.M. BUEU 26 CALVO XIRIA 33
B.M. CISNE 35 UNIVERSITARIO 20
CAMARIÑAS 24 S.D.CHAPELA 23
AC. OCTAVIO 27 A CAÑIZA 28
B.M. LALIN 23 CARBALLAL 31
7ª xorn / 24 out 22ª xorn / 13 feb
B.M. ARTAI 28 CANGAS 27
VIVEIRO 19 PORRIÑO 26
B.M. NARON 24 B.M. BUEU 21
CALVO XIRIA 28 B.M. CISNE 27
UNIVERSITARIO 24 CAMARIÑAS 13
S.D.CHAPELA 17 AC. OCTAVIO 17
A CAÑIZA 33 B.M. LALIN 23
descansa CARBALLAL
8ª xorn / 31 out 23ª xorn / 20 feb
CANGAS descansa
PORRIÑO 22 B.M. ARTAI 22
B.M. BUEU 28 VIVEIRO 11
B.M. CISNE 25 B.M. NARON 22
CAMARIÑAS 20 CALVO XIRIA 25
AC. OCTAVIO 22 UNIVERSITARIO 25
B.M. LALIN 27 S.D.CHAPELA 20
CARBALLAL 25 A CAÑIZA 25

 

9ª xorn / 7 nov 24ª xorn / 27 feb
CANGAS 17 PORRIÑO 23
B.M. ARTAI 18 B.M. BUEU 27
VIVEIRO 19 B.M. CISNE 26
B.M. NARON 24 CAMARIÑAS 15
CALVO XIRIA 38 AC. OCTAVIO 19
UNIVERSITARIO 36 B.M. LALIN 26
S.D.CHAPELA 27 CARBALLAL 28
descansa A CAÑIZA
10ª xorn / 14 nov 25ª xorn / 5 marz
PORRIÑO descansa
B.M. BUEU 24 CANGAS 21
B.M. CISNE 22 B.M. ARTAI 22
CAMARIÑAS 27 VIVEIRO 22
AC. OCTAVIO 31 B.M. NARON 24
B.M. LALIN 25 CALVO XIRIA 37
CARBALLAL 24 UNIVERSITARIO 18
A CAÑIZA 24 S.D.CHAPELA 24
11ª xorn / 21 nov 26ª xorn / 12 marz
PORRIÑO 18 B.M. BUEU 24
CANGAS 21 B.M. CISNE 34
B.M. ARTAI 25 CAMARIÑAS 19
VIVEIRO 27 AC. OCTAVIO 29
B.M. NARON 25 B.M. LALIN 18
CALVO XIRIA 30 CARBALLAL 17
UNIVERSITARIO 23 A CAÑIZA 26
descansa S.D.CHAPELA
12ª xorn / 28 nov 27ª xorn / 19 marz
B.M. BUEU descansa
B.M. CISNE 25 PORRIÑO 23
CAMARIÑAS 21 CANGAS 19
AC. OCTAVIO 21 B.M. ARTAI 22
B.M. LALIN 26 VIVEIRO 27
CARBALLAL 29 B.M. NARON 18
A CAÑIZA 22 CALVO XIRIA 22
S.D.CHAPELA 18 UNIVERSITARIO 26
13ª xorn / 5 dec 28ª xorn / 26 marz
B.M. BUEU 20 B.M. CISNE 22
PORRIÑO 30 CAMARIÑAS 22
CANGAS 29 AC. OCTAVIO 29
B.M. ARTAI 22 B.M. LALIN 21
VIVEIRO 14 CARBALLAL 20
B.M. NARON 32 A CAÑIZA 33
CALVO XIRIA 31 S.D.CHAPELA 24
descansa UNIVERSITARIO
14ª xorn / 8 dec 29ª xorn / 2 abr
descansa B.M. CISNE
CAMARIÑAS 12 B.M. BUEU 23
AC. OCTAVIO 35 PORRIÑO 28
B.M. LALIN 29 CANGAS 29
CARBALLAL 29 B.M. ARTAI 29
A CAÑIZA 37 VIVEIRO 31
S.D.CHAPELA 28 B.M. NARON 24
UNIVERSITARIO 18 CALVO XIRIA 28
15ª xorn / 12 dec 30ª xorn / 9 abr
B.M. CISNE 26 CAMARIÑAS 16
B.M. BUEU 30 AC. OCTAVIO 27
PORRIÑO 31 B.M. LALIN 23
CANGAS 20 CARBALLAL 23
B.M. ARTAI 25 A CAÑIZA 23
VIVEIRO 22 S.D.CHAPELA 21
B.M. NARON 33 UNIVERSITARIO 28
CALVO XIRIA descansa


COPA FEDERACION
99-00-CLAS4

Estadísticas99-00-CLAS2 99-00-CLAS3