Cadete Masculino – Tempada 2007-2008

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL

Alejandro Naya Trigo

Porteiro 1

Brais Pazos Pérez

Porteiro 12
Alejandro Zas Rey 1ª Liña 7
Antón Añón Varela 1ª Liña 18
Brais Puñal Domínguez 1ª Liña 8
David García Pichel 1ª Liña 17
Iago Lavandeira Rodríguez 1ª Liña / Pivote 6
Martín Rial Verdía 2ª Liña 13
Daniel Barreiro Quintáns 2ª Liña 5
Miguel Suárez- Pumariega Ortiz 2ª Liña 14
Jorge Viñas Lista 2ª Liña 21
ADESTRADOR:  Juan Manuel Rodríguez
DELEGADOS:

Resultados e clasificación

CAMPIONATO TERRITORIAL CADETE MASCULINO

Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Bm Oleiros 12 10 2 0 504 324 180 22
2 Caixanova OAR 12 10 1 1 527 288 239 21
3 Oak English Xiria 12 8 1 3 478 313 165 17
4 Bm Narón 12 5 0 7 359 412 -53 10
5 Esc Mpal de Camariñas 12 4 1 7 374 418 -44 9
6 Tirso de Molina 12 2 0 10 295 476 -181 4
7 Bm Pontedeume.es 12 0 1 11 240 546 -306 1

 

XORNADA 1 – 18/11/2007
XORNADA 8 – 03/02/2008
23 – 33
Tirso de Molina
Bm Narón
40 – 20
25 – 40
Esc Mpal de Camariñas
Bm Oleiros
47 – 20
15 – 40
Bm Pontedeume.es
Caixanova OAR
64 – 14
Descansa: Oak English Xiria
XORNADA 2 – 25/11/2007
XORNADA 9 – 10/02/2008
64 – 15 Oak English Xiria Bm Pontedeume.es 14 – 45
47 – 21
 Bm Oleiros
Tirso de Molina
27 – 44
41 – 29
Caixanova OAR
Esc Mpal de Camariñas
30 – 40
Descansa:  Bm Narón
XORNADA 3 – 02/12/2007
XORNADA 10 – 17/02/2008
29 – 33
Bm Narón
 Bm Oleiros
41 – 29
18 – 47
Tirso de Molina
Caixanova OAR
54 – 19
28 – 32
Esc Mpal de Camariñas
Oak English Xiria
38 – 20
Descansa: Bm Pontedeume.es
XORNADA 4 – 16/12/2007
XORNADA 11 – 24/02/2008
25 – 43
Bm Narón
Caixanova OAR
52 – 12
37 – 22
Oak English Xiria
Tirso de Molina
19 – 47
28 – 28 Bm Pontedeume.es
Esc Mpal de Camariñas
51 – 21
Descansa:  Bm Oleiros
XORNADA 5 – 13/01/2008
XORNADA 12 – 02/03/2008
32 – 30
Bm Oleiros
Caixanova OAR
36 – 36
24 – 39
Bm Narón
Oak English Xiria
48 – 17
33 – 31
Tirso de Molina
Bm Pontedeume.es 15 – 34
Descansa:  Esc Mpal de Camariñas
XORNADA 6 – 20/01/2008
XORNADA 13 – 09/03/2008
32 – 32
Oak English Xiria
Bm Oleiros
42 – 39
30 – 36 Bm Pontedeume.es
Bm Narón
41 – 21
34 – 26 Esc Mpal de Camariñas
Tirso de Molina
32 – 47
Descansa: Caixanova OAR
XORNADA 7 – 27/01/2008
XORNADA 14 – 30/03/2008
41 – 28
Caixanova OAR
Oak English Xiria
29 – 39
54 – 18
Bm Oleiros
Bm Pontedeume.es 18 – 56
39 – 34
Bm Narón
Esc Mpal de Camariñas 38 – 34
Descansa: Tirso de Molina

 

TROFEO DELEGACIÓN TERRITORIAL CADETE MASCULINO
GRUPO 1
Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Bm Oleiros 6 5 0 1 216 202 14 10
2 Oak English Centre Xiria 6 4 1 1 237 199 38 9
3 Caixanova OAR 6 2 1 3 234 208 26 5
4 Esc Mpal de Camariñas 6 0 0 6 175 253 -78 0
GRUPO 2
Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Bm Narón 6 5 0 1 214 105 109 8
2 Tirso de Molina 6 4 0 2 191 165 26 8
3 Bm Viveiro 6 1 1 4 118 208 -90 3
4 Bm Pontedeume.es 6 1 1 4 128 173 -45 3

 

07-08-cad-mas