Infantil Masculino 1º año – Tempada 2007-2008

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

PROCASA XIRIA
NOME POSTO DORSAL

Miguel Abad Hermidas

Porteiro 8
Carlos Fuentes Andrade Porteiro / 2ª Liña 10
Martín Gómez Taibo Porteiro / 2ª Liña 16
Jorge Bouzas Pichel 1ª Liña 9
Alejandro García varela 1ª Liña 17
Rubén Lamas Gómez 1ª Liña 7
Luís Iglesias Pacoret 1ª Liña 11
Javier Rodríguez Pombo 1ª Liña 12
Martín Alfeirán Villar 1ª Liña / Pivote 14
Rubén Anes Gómez 2ª Liña 20
Alejandro Calvete Cotelo 2ª Liña 6
Iván Nogales Rabuñal 2ª Liña 13
Eduardo Trillo Mariño 2ª Liña 4
ADESTRADOR:  Fernando Vázquez
DELEGADOS:  

Resultados e clasificación

CAMPIONATO TERRITORIAL INFANTIL MASCULINO

CAMPIONATO PROVINCIAL INFANTIL MASCULINO
Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Caixanova OAR 14 13 0 1 576 251 325 26
2 Ifecgás Pereira Xiria 14 13 0 1 558 249 309 26
3 Tirso de Molina 14 8 1 5 412 338 74 17
4 Procasa Xiria 14 7 1 6 370 394 -24 15
5 Esc Mpal de Camariñas 14 7 0 7 351 369 -18 14
6 Bm Narón 14 5 0 9 288 423 -135 10
7 Bm Oleiros 14 2 0 12 278 483 -205 4
8 Bm Pontedeume.es 14 0 0 14 221 547 -326 0
XORNADA 1 – 18/11/2007
XORNADA 8 – 03/02/2008
31 – 14
Tirso de Molina
Bm Narón
20 – 36
28 – 20
Esc Mpal de Camariñas
Bm Oleiros
21 – 34
5 – 48
Bm Pontedeume.es
 Caixanova OAR
44 – 16
10 – 30 Procasa Xiria Ifecgás Pereira Xiria 48 – 21
XORNADA 2 – 25/11/2007
XORNADA 9 – 10/02/2008
21 – 23
 Bm Narón
Procasa Xiria
25 – 22
14 – 36
 Bm Oleiros
Tirso de Molina
41 – 22
41 – 12
Caixanova OAR
Esc Mpal de Camariñas
18 – 29
46 – 1 Ifecgás Pereira Xiria Bm Pontedeume.es 11 – 38
XORNADA 3 – 02/12/2007
XORNADA 10 – 17/02/2008
21 – 19
Bm Narón
 Bm Oleiros
27 – 33
16 – 34
Tirso de Molina
Caixanova OAR
47 – 24
17 – 43
Esc Mpal de Camariñas
Ifecgás Pereira Xiria
36 – 17
46 – 11 Procasa Xiria Bm Pontedeume.es 22 – 40
XORNADA 4 – 16/12/2007
XORNADA 11 – 24/02/2008
23 – 28
 Bm Oleiros
Procasa Xiria
35 – 24
11 – 36
Bm Narón
Caixanova OAR
44 – 10
30 – 24
Ifecgás Pereira Xiria
Tirso de Molina
23 – 34
12 – 40 Bm Pontedeume.es
Esc Mpal de Camariñas
37 – 20
XORNADA 5 – 13/01/2008
XORNADA 12 – 02/03/2008
13 – 46
Bm Oleiros
Caixanova OAR
38 – 13
10 – 48
Bm Narón
Ifecgás Pereira Xiria
39 – 18
52 – 10
Tirso de Molina
Bm Pontedeume.es 21 – 37
31 – 29 Procasa Xiria Esc Mpal de Camariñas 24 – 21
XORNADA 6 – 20/01/2008
XORNADA 13 – 09/03/2008
21 – 43
Procasa Xiria
Caixanova OAR
46 – 19
48 – 9
Ifecgás Pereira Xiria
Bm Oleiros
8 – 44
22 – 31 Bm Pontedeume.es
Bm Narón
23 – 20
22 – 15 Esc Mpal de Camariñas
Tirso de Molina
26 – 20
XORNADA 7 – 27/01/2008
XORNADA 14 – 30/03/2008
36 – 45
Caixanova OAR
Ifecgás Pereira Xiria
28 – 44
31 – 22
Bm Oleiros
Bm Pontedeume.es 28 – 34
19 – 30
Bm Narón
Esc Mpal de Camariñas 23 – 35
29 – 29
Tirso de Molina
Procasa Xiria 21 – 22
TROFEO DELEGACIÓN TERRITORIAL INFANTIL MASCULINO
GRUPO 1
Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Caixanova OAR 6 5 0 1 240 122 118 10
2 Ifecgás Pereira Xiria 6 5 0 1 204 132 72 10
3 Bm Oleiros 6 1 0 5 107 194 -87 2
4 Esc Mpal de Camariñas 6 1 0 5 112 215 -103 2
GRUPO 2
Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Procasa Xiria 6 5 0 1 205 141 64 10
2 Tirso de Molina 6 5 0 1 229 155 74 10
3 Bm Pontedeume.es 6 1 0 5 115 191 -76 2
4 Bm Narón 6 1 0 5 122 184 -62 0

07-08-inf-mas