Cadete Masculino – Tempada 2008-2009

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Brais Pazos Pérez Porteiro
Iván Eiroa Pereira Porteiro
David García Pichel 1ª Liña
Antón Añón Varela Lateral
Luís García Ángeriz Lateral
Jorge Docampo García Lateral
Iago Lavandeira Rodríguez Universal
Miguel Suárez- Pumariega Ortiz Universal
Brais Puñal Domínguez Universal
Martín Rial Verdía Pivote
Alejandro García Chouciño Pivote
Jorge Viñas Lista Extremo
Damián Pallas Carrillo Extremo
Ricardo José López Pensado Extremo
Joaquín Moya Arán Extremo
Heitor Pose González Extremo
Mario Fidalgo García de Seárez Extremo
Iván Lorenzo Iglesias 2ª Liña
ADESTRADOR:    Fernando Vázquez Quinteiro
DELEGADOS:    Ricardo Añón Seijas
   Ramón Suárez-Pumariega Ricoy

Resultados e Clasificación

08-09-cad-mas

 

DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA

XORNADA 1 – 05/10/2008 XORNADA 12 – 18/01/2009
41 – 40 Bueu Atlético Lavadores A  34 – 37
28 – 31 Cisne Grupo Pirsa Mecalia Atl Novás  38 – 44
22 – 36  Bm Buda Lalín SD Teucro Norbrok  25 – 17
 10 – 0 EM Camariñas José Enseñat Cangas  52 – 24
 32 – 31 Caixanova Octavio Marnova Seis do Nadal Coia  27 – 28
 29 – 33 Vipecón Xiria Caixanova OAR  42 – 23
XORNADA 2 – 12/10/2008 XORNADA 13 – 25/01/2009
 24 – 35 Mecalia Atl Novás Bueu Atlético  35 – 35
 45 – 25 Lavadores A Bm Buda Lalín  22 – 38
 32 – 31 José Enseñat Cangas Cisne Grupo Pirsa  37 – 28
 29 – 41 SD Teucro Norbrok Caixanova Octavio  21 – 19
 41 – 24 Caixanova OAR EM Camariñas  22 – 59
 33 – 22 Marnova Seis do Nadal Coia Vipecón Xiria  22 – 36
XORNADA 3 – 19/10/2008 XORNADA 14 – 01/02/2009
 38 – 27 Bueu Atlético Bm Buda Lalín  34 – 40
 43 – 33 Mecalia Atl Novás José Enseñat Cangas  34 – 40
 32 – 27 Caixanova Octavio Lavadores A  30 – 32
 21 – 39 Cisne Grupo Pirsa Caixanova OAR  43 – 23
 24 – 27 Vipecón Xiria SD Teucro Norbrok  28 – 35
 18 – 43 EM Camariñas Marnova Seis do Nadal Coia  42 – 15
XORNADA 4 – 26/10/2008 XORNADA 15 – 08/02/2009
 28 – 45 José Enseñat Cangas Bueu Atlético  36 – 26
 25 – 37 Bm Buda Lalín Caixanova Octavio  33 – 24
 29 – 24 Caixanova OAR Mecalia Atl Novás  34 – 35
 33 – 36 Lavadores A Vipecón Xiria  35 – 32
 45 – 16 Marnova Seis do Nadal Coia Cisne Grupo Pirsa  21 – 53
 47 – 7 SD Teucro Norbrok EM Camariñas  21 – 42
XORNADA 5 – 09/11/2008 XORNADA 16 – 15/02/2009
 34 – 33 Bueu Atlético Caixanova Octavio  37 – 35
 19 – 43 José Enseñat Cangas Caixanova OAR  57 – 20
 31 – 22 Vipecón Xiria Bm Buda Lalín  27 – 28
 27 – 38 Mecalia Atl Novás Marnova Seis do Nadal Coia  36 – 31
 21 – 39 EM Camariñas Lavadores A  10 – 0
 21 – 29 Cisne Grupo Pirsa SD Teucro Norbrok  38 – 27
XORNADA 6 – 16/11/2008 XORNADA 17 – 22/02/2009
 44 – 27 Caixanova OAR Bueu Atlético  33 – 40
 41 – 28 Caixanova Octavio Vipecón Xiria  29 – 35
 53 – 13 Marnova Seis do Nadal Coia José Enseñat Cangas  20 – 48
 26 – 25 Bm Buda Lalín EM Camariñas  24 – 29
 40 – 28 SD Teucro Norbrok Mecalia Atl Novás  35 – 37
 46 – 20 Lavadores A Cisne Grupo Pirsa  35 – 41
XORNADA 7 – 23/11/2008 XORNADA 18 – 01/03/2009
 34 – 43 Bueu Atlético Vipecón Xiria  34 – 31
 30 – 29 Caixanova OAR Marnova Seis do Nadal Coia  37 – 31
 28 – 48 EM Camariñas Caixanova Octavio  49 – 23
 25 – 28 José Enseñat Cangas SD Teucro Norbrok  44 – 11
 25 – 30 Cisne Grupo Pirsa Bm Buda Lalín  30 – 21
 35 – 37 Mecalia Atl Novás Lavadores A  33 – 33
XORNADA 8 – 30/11/2008 XORNADA 19 – 08/03/2009
 51 – 44 Marnova Seis do Nadal Coia Bueu Atlético  32 – 43
 33 – 25 Vipecón Xiria EM Camariñas  32 – 40
 35 – 34 SD Teucro Norbrok Caixanova OAR  47 – 29
 43 – 28 Caixanova Octavio Cisne Grupo Pirsa  18 – 33
 48 – 14 Lavadores A José Enseñat Cangas  20 – 42
 30 – 29 Bm Buda Lalín Mecalia Atl Novás  38 – 27
XORNADA 9 – 14/12/2008 XORNADA 20 – 15/03/2009
 44 – 31 Bueu Atlético EM Camariñas  36 – 43
 33 – 28 Marnova Seis do Nadal Coia SD Teucro Norbrok  30 – 37
 38 – 40 Cisne Grupo Pirsa Vipecón Xiria  33 – 25
 41 – 33 Caixanova OAR Lavadores A  25 – 26
 30 – 32 Mecalia Atl Novás Caixanova Octavio  43 – 24
 22 – 26 José Enseñat Cangas Bm Buda Lalín  44 – 18
XORNADA 10 – 21/12/2008 XORNADA 21 – 22/03/2009
 33 – 45 Bueu Atlético SD Teucro Norbrok  43 – 38
 27 – 38 EM Camariñas Cisne Grupo Pirsa  42 – 29
 29 – 37 Lavadores A Marnova Seis do Nadal Coia  42 – 34
 35 – 27 Vipecón Xiria Mecalia Atl Novás  28 – 32
 20 – 35 Bm Buda Lalín Caixanova OAR  42 – 24
 54 – 8 Caixanova Octavio José Enseñat Cangas  26 – 50
XORNADA 11 – 11/01/2009 XORNADA 22 – 29/03/2009
  30 – 36  Cisne Grupo Pirsa Bueu Atlético  45 – 37
 37 – 30 SD Teucro Norbrok Lavadores A  36 – 33
 38 – 26 Mecalia Atl Novás EM Camariñas  28 – 33
 46 – 21 Marnova Seis do Nadal Coia Bm Buda Lalín  18 – 35
 19 – 40 José Enseñat Cangas Vipecón Xiria  36 – 21
 33 – 39 Caixanova OAR Caixanova Octavio  23 – 40

 

FASE PREVIA CADETE MASCULINO

XORNADA 1 – 20/09/2008
9 – 39 Tirso de Molina Vipecón Xiria
Esc Mpal de Camariñas Bm Narón
Descansa:Caixanova OAR
XORNADA 2 – 21/09/2008
Bm Narón Tirso de Molina
Caixanova OAR Esc Mpal de Camariñas
Descansa:  Vipecón Xiria
XORNADA 3 – 24/09/2008
46 – 18 Vipecón Xiria  Bm Narón
Tirso de Molina Caixanova OAR
Descansa: Esc Mpal de Camariñas
XORNADA 4 – 27/09/2008
29 -30 Caixanova OAR Vipecón Xiria
Esc Mpal de Camariñas Tirso de Molina
Descansa:  Bm Narón
XORNADA 5 – 28/09/2008
Bm Narón Caixanova OAR
32 – 8 Vipecón Xiria Esc Mpal de Camariñas
Descansa:  Tirso de Molina