Liga CEIP Fogar

Plantillas

EQUIPOS 3º

6 ESTRELLAS
Andy Rey Lagoa
Rubén Gómez Liñares
Rubén Varela García
Andrés Vila Carracedo
Samuel Castiñeiras Trigo
Roi Alfeirán Villar

 

7 MISTERIOSOS
David Garcia Lema
Pablo Cambon Perez
Andres Fariña Vazquez
Marcial Sande Garcia
Juan Varela Sanchez
Sergio Alvarez Varela

 

TIRACHINAS
Diego Souto Ríos
José Varela Santiago
Eduardo Souto Barca
Ronaldo Durán Sempertegui
Sergio Pombo Cruz
Christopher Pacheco Sempertegui
Sergio Queijo Rama

 

RAYOS POKEMON
Borja Carracedo Fernández
Alejandro Estramil Reyes
Mario Rial Romero
Sergi Viaño Lage
Yago Bello Romero
Christian Caamaño Nion
Matías Rey D’Agnese
Mario Lema Alvarez

 

EQUIPOS 4º

XIRIA LAKERS
Pablo Carballo Pacoret
Antonio Mato Gómez
Manuel Souto Veira
Carlos Vilanova García
Antonio Puente Mosquera
Francisco Espel González
Angel Cotelo Pallas
Manuel Outes Mato

 

EQUIPO F
Jorge Trigo Lema
Alejandro Alonso Rial
Xurxo Rey García
Miguel Fraga Loureiro
Paulo Azevedo Torres
David Guzmán Cortés
Alberto Mato Cotelo
José A. Domínguez Manteiga
David Silveira Tasende

 

CANTERBURY
Alberto Tomé Brandón
Daniel Feijoó Piedrafita
Jesús Torres Arantón
Aarón Casás Vázquez
Alberto Andrade Vázquez
Santiago Rey Vilanova
Christopher Couto Fraga
Daniel Dosuna Freire
David Camafreita Botana

 

GIGA BALL
Juan C. Rodríguez Ortiz
Xoán Toja Mariño
Diego Morandeira Seijas
Javier Castiñeiras Vázquez
Juan J. Antunes Marín
Daniel Esmorís López
José Ricardo Rama Gómez

 

EQUIPOS FEMININOS

ATHLETIC TIME
Tania Sanjurjo Rodríguez
Alba Rodríguez Pombo
Valentina Varela Aguer
María Verdes Abelenda
Iria Osinde Fraga
Sol Pardo Funes
Leticia García Varela

 

HUESITOS
Nerea Pena Rodríguez
Andrea Rojo Manteiga
Carla Somoza Pallas
Nuria Tuset Rodríguez
Marcelina Martínez Amado
Nuria Noya Espasandín
Nuria Manteiga Espasandin

 

BURBUJAS
Verónica González Mariño
Estela Vila Bermúdez
Sheila López Pombo
Ainhoa López Barbeito
Cristina Añón Rojo
Rocio Vilanova Méndez

 

GATITAS
Noemí Becerra Amado
Nuria Rojo Rojo
Soraya Antelo Morales
Paula Trillo Arijón
Inés Lema Valiño
Sheila Manteiga Rodriguez
Nerea Ramos Martínez
Natalia Alvarez Basalo

 

Resultados e clasificación

08-09-ale-cla308-09-ceip-calen1

 

08-09-ceip-clas1

08-09-ceip-cla4

08-09-ceip-clas208-09-ceip-calen2