Xuvenil Masculino – Tempada 2008-2009

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Álejandro Naya Trigo Porteiro
Iván Amarelle Gesto Lateral
Néstor Calviño Rama 1ª Liña
Diego López Longueira 1ª Liña
David García Pichel 1ª Liña
Antón Añón Varela Lateral
Rodrigo Prego
Daniel Barreiro Quintáns Universal
Alejandro Zas Rey Universal
Brais Puñal Domínguez Universal
Iago Lavandeira Rodríguez Universal
Óscar Aldao Couto Extremo
Alberto Pombo Pombo Extremo
Andrés Queijo Lema 2ª Liña
David Botana Otero “Boti” Pivote
ADESTRADOR:    Fernando Vázquez Quinteiro
DELEGADOS:    José Ramón Zas Suárez
   José Ramón Barreiro Quintáns

Resultados e Clasificación

DIVISIÓN DE HONRA XUVENIL MASCULINA

08-09-xuv-mas

 

XORNADA 1 – 05/10/2008 XORNADA 12 – 18/01/2009
23 – 23 Peguform SAR Bm Lavadores 22 – 28
30 – 19 Cisne Grupo Pirsa Mecalia Atl Novás 32 – 39
20 – 36 Bm Buda Lalín SD Teucro Supermercados Moldes 39 – 17
21 – 34 EM Camariñas Promalar Cangas 35 – 35
32 – 17 Caixanova Octavio Bm Pabellón 18 – 36
43 – 16 Ifecgás Pereira Xiria Bm Ártabro 16 – 36
XORNADA 2 – 12/10/2008 XORNADA 13 – 25/01/2009
23 – 28 Mecalia Atl Novás Peguform SAR 28 – 29
35 – 23 Bm Lavadores Bm Buda Lalín 33 – 41
23 – 20 Promalar Cangas Cisne Grupo Pirsa 31 – 25
25 – 31 SD Teucro Supermercados Moldes Caixanova Octavio 30 – 30
29 – 30 Bm Ártabro EM Camariñas 34 – 15
28 – 21 Bm Pabellón Ifecgás Pereira Xiria 34 – 20
XORNADA 3 – 19/10/2008 XORNADA 14 – 18/03/2009
37 – 20 Peguform SAR Bm Buda Lalín 19 – 28
24 – 32 Mecalia Atl Novás Promalar Cangas 28 – 30
30 – 25 Caixanova Octavio Bm Lavadores 29 – 29
36 – 14 Cisne Grupo Pirsa Bm Ártabro 22 – 37
26 – 31 Ifecgás Pereira Xiria SD Teucro Supermercados Moldes 43 – 24
30 – 29 EM Camariñas Bm Pabellón 30 – 29
XORNADA 4 – 26/10/2008 XORNADA 15 – 08/02/2009
25 – 27 Promalar Cangas Peguform SAR 23 – 23
22 – 30 Bm Buda Lalín Caixanova Octavio 34 – 17
28 – 32 Bm Ártabro Mecalia Atl Novás 33 – 16
28 – 27 Bm Lavadores Ifecgás Pereira Xiria 19 – 28
20 – 30 Bm Pabellón Cisne Grupo Pirsa 22 – 20
43 – 19 SD Teucro Supermercados Moldes EM Camariñas 22 – 37
XORNADA 5 – 09/11/2008 XORNADA 16 – 15/02/2009
24 – 38 Peguform SAR Caixanova Octavio 46 – 21
38 – 22 Promalar Cangas Bm Ártabro 23 – 28
36 – 25 Ifecgás Pereira Xiria Bm Buda Lalín 24 – 25
31 – 27 Mecalia Atl Novás Bm Pabellón 22 – 25
28 – 35 EM Camariñas Bm Lavadores 35 – 28
24 – 29 Cisne Grupo Pirsa SD Teucro Supermercados Moldes 31 – 25
XORNADA 6 – 16/11/2008 XORNADA 17 – 22/02/2009
22 – 25 Bm Ártabro Peguform SAR 28 – 26
46 – 24 Caixanova Octavio Ifecgás Pereira Xiria 21 – 36
32 – 32 Bm Pabellón Promalar Cangas 26 – 29
37 – 26 Bm Buda Lalín EM Camariñas 38 – 25
38 – 30 SD Teucro Supermercados Moldes Mecalia Atl Novás 29 – 35
29 – 29 Bm Lavadores Cisne Grupo Pirsa 25 – 22
XORNADA 7 – 23/11/2008 XORNADA 18 – 08/03/2009
34 – 26 Peguform SAR Ifecgás Pereira Xiria 24 – 25
28 – 29 Bm Ártabro Bm Pabellón 25 – 16
19 – 34 EM Camariñas Caixanova Octavio 41 – 26
29 – 42 Promalar Cangas SD Teucro Supermercados Moldes 28 – 18
36 – 27 Cisne Grupo Pirsa Bm Buda Lalín 22 – 36
29 – 27 Mecalia Atl Novás Bm Lavadores 32 – 28
XORNADA 8 – 30/11/2008 XORNADA 19 – 15/03/2009
25 – 24 Bm Pabellón Peguform SAR 23 – 21
28 – 27 Ifecgás Pereira Xiria EM Camariñas 36 – 32
44 – 11 SD Teucro Supermercados Moldes Bm Ártabro 16 – 45
41 – 24 Caixanova Octavio Cisne Grupo Pirsa 27 – 38
25 – 24 Bm Lavadores Promalar Cangas 32 – 27
25 – 24 Bm Buda Lalín Mecalia Atl Novás 37 – 22
XORNADA 9 – 14/12/2008 XORNADA 20 – 22/03/2009
36 – 32 Peguform SAR EM Camariñas 28 – 32
30 – 30 Bm Pabellón SD Teucro Supermercados Moldes 29 – 15
31 – 26 Cisne Grupo Pirsa Ifecgás Pereira Xiria 25 – 29
24 – 38 Bm Ártabro Bm Lavadores 39 – 20
25 – 39 Mecalia Atl Novás Caixanova Octavio 38 – 24
29 – 29 Promalar Cangas Bm Buda Lalín 25 – 30
XORNADA 10 – 21/12/2008 XORNADA 21 – 29/03/2009
30 – 22 Peguform SAR SD Teucro Supermercados Moldes 42 – 23
28 – 30 EM Camariñas Cisne Grupo Pirsa 37 – 28
27 – 20 Bm Lavadores Bm Pabellón 27 – 30
28 – 26 Ifecgás Pereira Xiria Mecalia Atl Novás 29 – 19
33 – 26 Bm Buda Lalín Bm Ártabro 26 – 21
39 – 22 Caixanova Octavio Promalar Cangas 14 – 40
XORNADA 11 – 11/01/2009 XORNADA 22 – 05/04/2009
32 – 25 Cisne Grupo Pirsa Peguform SAR 32 – 26
29 – 38 SD Teucro Supermercados Moldes Bm Lavadores 29 – 35
31 – 24 Mecalia Atl Novás EM Camariñas 30 – 34
34 – 16 Bm Pabellón Bm Buda Lalín 29 – 20
36 – 32 Promalar Cangas Ifecgás Pereira Xiria 33 – 29
15 – 36 Bm Ártabro Caixanova Octavio 37 – 18