Cadete Masculino A – Tempada 2009-2010

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Brais Pazos Pérez Porteiro 16
Iván Eiroa Pereira Porteiro 12
David García Pichel 1ª Liña 7
Alejandro García Varela 1ª Liña 27
Martín Alfeirán Villar 1ª Liña 14
Jorge Bouzas Pichel Universal 24
Miguel Suárez- Pumariega Ortiz Universal 15
Rubén Gómez Lamas Universal 10
Heitor Pose González Extremo 9
Eduardo Trillo Mariño Extremo 4
Javier Rodríguez Pombo Extremo 19
Jorge Viñas Lista Extremo 21
ADESTRADOR:    Fernando Vázquez Quinteiro

Resultados e Clasificación

DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA

LIGA

09-10-cad-mas

XORNADA 1 – 04/10/2009 XORNADA 12 – 17/01/2010
 26 – 26 DCR Seis do Nadal Coia SD Teucro Aegon Salud  32 – 26
 36 – 19 Atl Novás Mecalia Bm Pabellón Ourense  26 – 27
 34 – 24 Caixanova OAR Caixanova Octavio  27 – 30
 28 – 46 Balonmán Tui Vipecón Xiria  51 – 26
 36 – 27 Calfoncal Lavadores Cisne  36 – 35
 35 – 28 Bm Lalín Bueu Atlético  35 – 41
XORNADA 2 – 11/10/2009 XORNADA 13 – 24/01/2010
 16 – 40 Bm Pabellón Ourense DCR Seis do Nadal Coia 40 – 19
 23 – 28 SD Teucro Aegon Salud Caixanova OAR 41 – 26
 31 – 24 Vipecón Xiria Atl Novás Mecalia 27 – 34
 38 – 24 Caixanova Octavio Calfoncal Lavadores 22 – 36
 32 – 29 Bueu Atlético Balonmán Tui  36 – 32 
 41 – 30 Cisne Bm Lalín 36 – 30
XORNADA 3 – 18/10/2009 XORNADA 14 – 31/01/2010
 24 – 44 DCR Seis do Nadal Coia Caixanova OAR  43 – 31
 20 – 33 Bm Pabellón Ourense Vipecón Xiria  33 – 19
 37 – 33 Calfoncal Lavadores SD Teucro Aegon Salud  36 – 27
 32 – 23 Atl Novás Mecalia Bueu Atlético  35 – 42
 34 – 42 Bm Lalín Caixanova Octavio  36 – 26
 33 – 45 Balonmán Tui Cisne  44 – 30
XORNADA 4 – 25/10/2009 XORNADA 15 – 07/02/2010
 39 – 22 Vipecón Xiria DCR Seis do Nadal Coia  26 – 31
 30 – 24 Caixanova OAR Calfoncal Lavadores  32 – 38
 26 – 25 Bueu Atlético Bm Pabellón Ourense  29 – 25
 27 – 27 SD Teucro Aegon Salud Bm Lalín  23 – 30
 33 – 32 Cisne Atl Novás Mecalia  37 – 32
 49 – 21 Caixanova Octavio Balonmán Tui  18 – 42
XORNADA 5 – 01/11/2009 XORNADA 16 – 14/02/2010
 34 – 31 DCR Seis do Nadal Coia Calfoncal Lavadores  33 – 30
 42 – 22 Vipecón Xiria Bueu Atlético  25 – 42
 27 – 32 Bm Lalín Caixanova OAR  39 – 27
 22 – 43 Bm Pabellón Ourense Cisne  30 – 21
 19 – 45 Balonmán Tui SD Teucro Aegon Salud  51 – 18
 28 – 32 Atl Novás Mecalia Caixanova Octavio  36 – 21
XORNADA 6 – 08/11/2009 XORNADA 17 – 21/02/2010
 26 – 38 Bueu Atlético DCR Seis do Nadal Coia  35 – 27
 35 – 39 Calfoncal Lavadores Bm Lalín  35 – 32
 32 – 33 Cisne Vipecón Xiria 47 – 27
 41 – 14 Caixanova OAR Balonmán Tui  24 – 43
 40 – 20 Caixanova Octavio Bm Pabellón Ourense  19 – 36
 34 – 17 SD Teucro Aegon Salud Atl Novás Mecalia  23 – 34
XORNADA 7 – 15/11/2009 XORNADA 18 – 28/02/2010
 35 – 34 DCR Seis do Nadal Coia Bm Lalín  30 – 29
26 – 41 Bueu Atlético Cisne  41 – 37
 22 – 36 Balonmán Tui Calfoncal Lavadores  42 – 36
 40 – 33 Vipecón Xiria Caixanova Octavio  34 – 33
 27 – 37 Atl Novás Mecalia Caixanova OAR  40 – 20
 11 – 36 Bm Pabellón Ourense SD Teucro Aegon Salud  51 – 13
XORNADA 8 – 22/11/2009 XORNADA 19 – 07/03/2010
 31 – 29 Cisne DCR Seis do Nadal Coia 32 – 29
 39 – 30 Bm Lalín Balonmán Tui 24 – 36
 40 – 27 Caixanova Octavio Bueu Atlético  28 – 30
 39 – 23 Calfoncal Lavadores Atl Novás Mecalia  28 – 37
 34 – 25 SD Teucro Aegon Salud Vipecón Xiria  34 – 22
 46 – 21 Caixanova OAR Bm Pabellón Ourense  22 – 40
XORNADA 9 – 29/11/2009 XORNADA 20 – 14/03/2010
 41 – 29 DCR Seis do Nadal Coia Balonmán Tui  16 – 35
 24 – 38 Cisne Caixanova Octavio  32 – 28
 30 – 35 Atl Novás Mecalia Bm Lalín  34 – 28
 14 – 32 Bueu Atlético SD Teucro Aegon Salud  44 – 20
 14 – 32 Bm Pabellón Ourense Calfoncal Lavadores  45 – 24
 27 – 30 Vipecón Xiria Caixanova OAR  27 – 24
XORNADA 10 – 13/12/2009 XORNADA 21 – 21/03/2010
 16 – 24 DCR Seis do Nadal Coia Caixanova Octavio 34 – 22
 38 – 39 Balonmán Tui Atl Novás Mecalia  30 – 22 
 34 – 31 SD Teucro Aegon Salud Cisne  8 – 32
 38 – 21 Bm Lalín Bm Pabellón Ourense  20 – 24
 51 – 21 Caixanova OAR Bueu Atlético  25 – 42
 37 – 47 Calfoncal Lavadores Vipecón Xiria  33 – 28
XORNADA 11 – 20/12/2009 XORNADA 22 – 28/03/2010
 25 – 35 Atl Novás Mecalia DCR Seis do Nadal Coia  33 – 24
 27 – 23 Caixanova Octavio SD Teucro Aegon Salud  30 – 35
 33 – 27 Bm Pabellón Ourense Balonmán Tui  38 – 36
 25 – 41 Cisne Caixanova OAR  33 – 27
 30 – 26 Vipecón Xiria Bm Lalín  25 – 30
 36 – 40 Bueu Atlético Calfoncal Lavadores  46 – 32

 

COPA

09-10-CAD-MAS Copy of 09-10-CAD-MAS