Xuvenil Masculino – Tempada 2009-2010

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Álejandro Naya Trigo Porteiro 16
Cristian Mourín Souto 1ª Liña 17
Jorge Docampo García 1ª Liña 10
Antón Añón Varela Lateral 18
Rodrigo Prego
Alejandro Zas Rey Universal 33
Brais Puñal Domínguez Universal 8
Iago Lavandeira Rodríguez Universal 14
Iván Lorenzo Iglesias Extremo 22
Adrián Gómez Rey 2ª Liña 20
David Mallo Álvarez Pivote 19
Martín Rial Verdía Pivote 13
Daniel Barreiro Quintáns Pivote 5
ADESTRADOR:    Fernando Vázquez Quinteiro
DELEGADOS:      Ricardo Añon Seijas
   José Ramón Barreiro Quintáns

Resultados e Clasificación

DIVISIÓN DE HONRA XUVENIL MASCULINA

09-10-xuv-mas

XORNADA 1 – 04/10/2009 XORNADA 12 – 17/01/2010
 38 – 40 DCR Seis do Nadal Coia SD Teucro Supermercados Moldes  38 – 34
 35 – 18 Atl Novás Mecalia Bm Pabellón Ourense  29 – 39
 14 – 42 SAR Peguform Caixanova Octavio  34 – 21
 29 – 30 Rasoeiro Bm Ifecgás Pereira Xiria  32 – 26
 38 – 39 Calfoncal Lavadores Cisne  40 – 31
 33 – 29 Bm Lalín Promalar Cangas  28 – 30
XORNADA 2 – 11/10/2009 XORNADA 13 – 24/01/2010
 18 – 35 Bm Pabellón Ourense DCR Seis do Nadal Coia  37 – 20
 36 – 29 SD Teucro Supermercados Moldes SAR Peguform  20 – 35
 27 – 31 Ifecgás Pereira Xiria Atl Novás Mecalia  33 – 21
 35 – 27 Caixanova Octavio Calfoncal Lavadores  22 – 27
 31 – 29 Promalar Cangas Rasoeiro Bm  33 – 28
 34 – 28 Cisne Bm Lalín  29 – 38
XORNADA 3 – 18/10/2009 XORNADA 14 – 31/01/2010
 39 – 25 DCR Seis do Nadal Coia SAR Peguform  25 – 38
 27 – 23 Bm Pabellón Ourense Ifecgás Pereira Xiria  28 – 24
 34 – 34 Calfoncal Lavadores SD Teucro Supermercados Moldes  32 – 25
 30 – 20 Atl Novás Mecalia Promalar Cangas  29 – 32
 26 – 32 Bm Lalín Caixanova Octavio  33 – 26
 22 – 34 Rasoeiro Bm Cisne  32 – 29
XORNADA 4 – 25/10/2009 XORNADA 15 – 07/02/2010
 26 – 30 Ifecgás Pereira Xiria DCR Seis do Nadal Coia  35 – 19
 19 – 27 SAR Peguform Calfoncal Lavadores  31 – 24
 28 – 23 Promalar Cangas Bm Pabellón Ourense  31 – 28
 40 – 36 SD Teucro Supermercados Moldes Bm Lalín  24 – 32
 33 – 27 Cisne Atl Novás Mecalia  29 – 28
 48 – 23 Caixanova Octavio Rasoeiro Bm  26 – 37
XORNADA 5 – 01/11/2009 XORNADA 16 – 14/02/2010
 39 – 23 DCR Seis do Nadal Coia Calfoncal Lavadores  28 – 31
 35 – 24 Ifecgás Pereira Xiria Promalar Cangas  23 – 31
 24 – 18 Bm Lalín SAR Peguform  22 – 38
 28 – 44 Bm Pabellón Ourense Cisne  39 – 32
  35 – 35 Rasoeiro Bm SD Teucro Supermercados Moldes  41 – 38
  24 – 32 Atl Novás Mecalia Caixanova Octavio  31 – 23
XORNADA 6 – 08/11/2009 XORNADA 17 – 21/02/2010
 27 – 36 Promalar Cangas DCR Seis do Nadal Coia  10 – 0
 42 – 25 Calfoncal Lavadores Bm Lalín  19 – 30
 39 – 25 Cisne Ifecgás Pereira Xiria  30 – 47
 26 – 40 SAR Peguform Rasoeiro Bm  28 – 26
 46 – 20 Caixanova Octavio Bm Pabellón Ourense  21 – 39
 37 – 30 SD Teucro Supermercados Moldes Atl Novás Mecalia  29 – 39
XORNADA 7 – 15/11/2009 XORNADA 18 – 28/02/2010
 38 – 19 DCR Seis do Nadal Coia Bm Lalín 20 – 29
 29 – 40 Promalar Cangas Cisne 38 – 30
 31 – 38 Rasoeiro Bm Calfoncal Lavadores  37 – 33
 29 – 36 Ifecgás Pereira Xiria Caixanova Octavio  53 – 24
 40 – 18 Atl Novás Mecalia SAR Peguform  27 – 31
 19 – 37 Bm Pabellón Ourense SD Teucro Supermercados Moldes  39 – 18
XORNADA 8 – 22/11/2009 XORNADA 19 – 07/03/2010
 32 – 28 Cisne DCR Seis do Nadal Coia  34 – 31
 29 – 27 Bm Lalín Rasoeiro Bm  27 – 33
 56 – 19 Caixanova Octavio Promalar Cangas  28 – 35
 33 – 29 Calfoncal Lavadores Atl Novás Mecalia  27 – 32
 39 – 33 SD Teucro Supermercados Moldes Ifecgás Pereira Xiria  28 – 30
 25 – 22 SAR Peguform Bm Pabellón Ourense  27 – 28
XORNADA 9 – 29/11/2009 XORNADA 20 – 14/03/2010
30 – 28 DCR Seis do Nadal Coia Rasoeiro Bm 24 – 31
32 – 37 Cisne Caixanova Octavio 32 – 32
39 – 24 Atl Novás Mecalia Bm Lalín  22 – 21
23 – 41 Promalar Cangas SD Teucro Supermercados Moldes  29 – 24
19 – 36 Bm Pabellón Ourense Calfoncal Lavadores  38 – 22
43 – 22 Ifecgás Pereira Xiria SAR Peguform  23 – 30
XORNADA 10 – 13/12/2009 XORNADA 21 – 21/03/2010
 31 – 25 DCR Seis do Nadal Coia Caixanova Octavio  33 – 28
 32 – 30 Rasoeiro Bm Atl Novás Mecalia  31 – 29
 33 – 36 SD Teucro Supermercados Moldes Cisne  27 – 22
 28 – 18 Bm Lalín Bm Pabellón Ourense  25 – 31
 24 – 33 SAR Peguform Promalar Cangas  32 – 22
 41 – 22 Calfoncal Lavadores Ifecgás Pereira Xiria  27 – 33
XORNADA 11 – 20/12/2009 XORNADA 22 – 28/03/2010
 32 – 27 Atl Novás Mecalia DCR Seis do Nadal Coia  31 – 27
 36 – 32 Caixanova Octavio SD Teucro Supermercados Moldes  23 – 37
 28 – 27 Bm Pabellón Ourense Rasoeiro Bm  31 – 25
 45 – 27 Cisne SAR Peguform  22 – 36
 36 – 26 Ifecgás Pereira Xiria Bm Lalín  20 – 23
 30 – 33 Promalar Cangas Calfoncal Lavadores  46 – 26

 

COPA FEDERACION

09-10-xuv-mas-copa

09-10-xuv-mas-fed