Ver todas as novas deste equipo >>
Plantilla
NOME | POSTO | DORSAL | |
Martín Gómez Taibo «Zupez» | Porteiro | 1 | |
José Armando Mallo Teixeira | Porteiro | 16 | |
Martín Antonio Alfeirán Villar | 1ª Liña | 14 | |
Alejandro García Varela | 1ª Liña | 17 | |
Luís Iglesias Pacoret | 1ª Liña | 11 | |
Julián López Villar | 1ª Liña | 8 | |
Jorge Bouzas Pichel | Universal | 24 | |
Eduardo Trillo Mariño | Universal | 4 | |
Rubén Gómez Lamas | Universal | 7 | |
Alberto Pereira Mallo | Universal | 6 | |
Cristian Gómez Liñares | Lateral / Extremo | 2 | |
Alejando Calvete Cotelo | 2ª Liña | 29 | |
Rubén Anes Gómez | Extremo | 20 | |
Javier Rodríguez Pombo | Extremo | 19 | |
Óscar Esmorís López | Extremo | 5 | |
Miguel Bermúdez Castro | Extremo | 3 | |
ADESTRADOR: | Fernando Vázquez Quinteiro | ||
DELEGADOS: | José Antonio Rodríguez Fraga | ||
Juan Carlos Gómez Pardo |
Resultados e Clasificación
CAMPIONATO ESTATAL CADETE MASCULINO (SECTOR A – LEÓN)
XORNADA 1 | ||
06/05/11 | REALE ADEMAR – GRUPOASTUR | 39 – 26 |
06/05/11 | VIPECÓN XIRIA – BM CAMARGO | 33 – 27 |
XORNADA 2 | ||
07/05/11 | VIPECÓN XIRIA – GRUPOASTUR | 37 – 29 |
07/05/11 | BM CAMARGO – REALE ADEMAR | 21 – 38 |
XORNADA 3 | ||
08/05/11 | GRUPOASTUR – BM CAMARGO | 29 – 24 |
08/05/11 | REALE ADEMAR – VIPECÓN XIRIA | 38 – 24 |
DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA – LIGA
XORNADA 1 – 10/10/2010 | XORNADA 12 – 23/01/2011 | ||
29 – 42 | Rasoeiro Bm. | Caixanova O.A.R. | 39 – 30 |
24 – 29 | Club Cisne de Balonmán | Portadeza Lalín | 47 – 18 |
25 – 41 | S.D. Octavio Vigo | S.D. Teucro | 29 – 30 |
34 – 28 | Clube Balonmán Tui | Servicom Seis do Nadal-Coia | 25 – 24 |
12 – 50 | Balonmano Porriño | Vipecón Xiria | 40 – 20 |
24 – 46 | Balonmán Pabellón Ourense | Las Cinco Jotas Lavadores | 42 – 19 |
XORNADA 2 – 17/10/2010 | XORNADA 13 – 30/01/2011 | ||
41 – 28 | Portadeza Lalín | Rasoeiro Bm. | 19 – 53 |
34 – 35 | Caixanova O.A.R. | S.D. Octavio Vigo | 37 – 37 |
35 – 28 | Servicom Seis do Nadal-Coia | Club Cisne de Balonmán | 28 – 29 |
49 – 13 | S.D. Teucro | Balonmano Porriño | 13 – 48 |
47 – 22 | Las Cinco Jotas Lavadores | Clube Balonmán Tui | 31 – 44 |
35 – 11 | Vipecón Xiria | Balonmán Pabellón Ourense | 18 – 32 |
XORNADA 3 – 24/10/2010 | XORNADA 14 – 06/02/2011 | ||
26 – 41 | Rasoeiro Bm. | S.D. Octavio Vigo | 10 – 0 |
38 – 18 | Portadeza Lalín | Servicom Seis do Nadal-Coia | 20 – 35 |
26 – 47 | Balonmano Porriño | Caixanova O.A.R. | 32 – 33 |
19 – 35 | Club Cisne de Balonmán | Las Cinco Jotas Lavadores | 41 – 23 |
22 – 29 | Balonmán Pabellón Ourense | S.D. Teucro | 27 – 8 |
28 – 50 | Clube Balonmán Tui | Vipecón Xiria | 40 – 21 |
XORNADA 4 – 31/10/2010 | XORNADA 15 – 13/02/2011 | ||
32 – 34 | Servicom Seis do Nadal-Coia | Rasoeiro Bm. | 24 – 34 |
48 – 22 | S.D. Octavio Vigo | Balonmano Porriño | 27 – 39 |
33 – 36 | Las Cinco Jotas Lavadores | Portadeza Lalín | 43 – 28 |
32 – 28 | Caixanova O.A.R. | Balonmán Pabellón Ourense | 32 – 34 |
43 – 21 | Vipecón Xiria | Club Cisne de Balonmán | 17 – 43 |
43 – 13 | S.D. Teucro | Clube Balonmán Tui | 16 – 39 |
XORNADA 5 – 07/11/2010 | XORNADA 16 – 20/02/2011 | ||
32 – 22 | Rasoeiro Bm. | Balonmano Porriño | 34 – 34 |
25 – 30 | Servicom Seis do Nadal-Coia | Las Cinco Jotas Lavadores | 26 – 21 |
24 – 29 | Balonmán Pabellón Ourense | S.D. Octavio Vigo | 31 – 24 |
31 – 27 | Portadeza Lalín | Vipecón Xiria | 37 – 36 |
25 – 37 | Clube Balonmán Tui | Caixanova O.A.R. | 49 – 32 |
22 – 44 | Club Cisne de Balonmán | S.D. Teucro | 35 – 26 |
XORNADA 6 – 14/11/2010 | XORNADA 17 – 27/02/2011 | ||
30 – 25 | Las Cinco Jotas Lavadores | Rasoeiro Bm. | 21 – 31 |
18 – 31 | Balonmano Porriño | Balonmán Pabellón Ourense | 44 – 26 |
33 – 13 | Vipecón Xiria | Servicom Seis do Nadal-Coia | 17 – 36 |
30 – 28 | S.D. Octavio Vigo | Clube Balonmán Tui | 30 – 30 |
26 – 27 | S.D. Teucro | Portadeza Lalín | 27 – 26 |
42 – 19 | Caixanova O.A.R. | Club Cisne de Balonmán | 29 – 34 |
XORNADA 7 – 21/11/2010 | XORNADA 18 – 06/03/2011 | ||
36 – 32 | Rasoeiro Bm. | Balonmán Pabellón Ourense | 38 – 28 |
26 – 37 | Las Cinco Jotas Lavadores | Vipecón Xiria | 37 – 28 |
32 – 25 | Clube Balonmán Tui | Balonmano Porriño | 37 – 36 |
16 – 35 | Servicom Seis do Nadal-Coia | S.D. Teucro | 32 – 12 |
21 – 33 | Club Cisne de Balonmán | S.D. Octavio Vigo | 36 – 33 |
37 – 38 | Portadeza Lalín | Caixanova O.A.R. | 34 – 37 |
XORNADA 8 – 28/11/2010 | XORNADA 19 – 13/03/2011 | ||
46 – 19 | Vipecón Xiria | Rasoeiro Bm. | 27 – 41 |
30 – 33 | Balonmán Pabellón Ourense | Clube Balonmán Tui | 26 – 31 |
34 – 21 | S.D. Teucro | Las Cinco Jotas Lavadores | 23 – 31 |
31 – 38 | Balonmano Porriño | Club Cisne de Balonmán | 43 – 30 |
20 – 31 | Servicom Seis do Nadal-Coia | Caixanova O.A.R. | 36 – 21 |
31 – 36 | S.D. Octavio Vigo | Portadeza Lalín | 33 – 27 |
XORNADA 9 – 12/12/2010 | XORNADA 20 – 20/03/2011 | ||
38 – 33 | Rasoeiro Bm. | Clube Balonmán Tui | 24 – 24 |
34 – 31 | Vipecón Xiria | S.D. Teucro | 22 – 31 |
28 – 25 | Club Cisne de Balonmán | Balonmán Pabellón Ourense | 37 – 33 |
29 – 34 | Las Cinco Jotas Lavadores | Caixanova O.A.R. | 34 – 23 |
44 – 11 | Portadeza Lalín | Balonmano Porriño | 26 – 48 |
25 – 30 | Servicom Seis do Nadal-Coia | S.D. Octavio Vigo | 33 – 24 |
XORNADA 10 – 19/12/2010 | XORNADA 21 – 27/03/2011 | ||
26 – 41 | Rasoeiro Bm. | S.D. Teucro | 39 – 24 |
29 – 28 | Clube Balonmán Tui | Club Cisne de Balonmán | 35 – 20 |
31 – 31 | Caixanova O.A.R. | Vipecón Xiria | 38 – 33 |
28 – 21 | Portadeza Lalín | Balonmán Pabellón Ourense | 31 – 44 |
31 – 29 | S.D. Octavio Vigo | Las Cinco Jotas Lavadores | 31 – 27 |
21 – 35 | Balonmano Porriño | Servicom Seis do Nadal-Coia | 20 – 31 |
XORNADA 11 – 16/01/2011 | XORNADA 22 – 03/04/2011 | ||
40 – 25 | Club Cisne de Balonmán | Rasoeiro Bm. | 32 – 32 |
40 – 29 | S.D. Teucro | Caixanova O.A.R. | 30 – 27 |
52 – 28 | Portadeza Lalín | Clube Balonmán Tui | 32 – 50 |
41 – 26 | Vipecón Xiria | S.D. Octavio Vigo | 28 – 38 |
24 – 15 | Servicom Seis do Nadal-Coia | Balonmán Pabellón Ourense | 31 – 18 |
47 – 30 | Las Cinco Jotas Lavadores | Balonmano Porriño | 35 – 42 |
DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA – COPA FEDERACIÓN
XORNADA 1 – 19/09/2010 | ||
GRUPO I | ||
Vipecón Xiria | Club Cisne de Balonmán | 42 – 25 |
Portadeza Lalín | Rasoeiro Bm. | 47 – 24 |
GRUPO II | ||
Servicom Seis do Nadal-Coia | S.D. Teucro | 14 – 21 |
Caixanova O.A.R. | Clube Balonmán Tui | 45 – 27 |
GRUPO III | ||
Balonmano Porriño | S.D. Octavio Vigo | 30 – 49 |
Las Cinco Jotas Lavadores | Balonmán Pabellón Ourense | 34 – 19 |
XORNADA 2 – 26/09/2010 | ||
GRUPO I | ||
Vipecón Xiria | Rasoeiro Bm. | 49 – 25 |
Club Cisne de Balonmán | Portadeza Lalín | 13 – 32 |
GRUPO II | ||
Servicom Seis do Nadal-Coia | Clube Balonmán Tui | 25 – 28 |
S.D. Teucro | Caixanova O.A.R. | 29 – 25 |
GRUPO III | ||
Balonmano Porriño | Balonmán Pabellón Ourense | 21 – 28 |
S.D. Octavio Vigo | Las Cinco Jotas Lavadores | 32 – 35 |
XORNADA 3 – 03/10/2010 | ||
GRUPO I | ||
Portadeza Lalín | Vipecón Xiria | 31 – 27 |
Rasoeiro Bm. | Club Cisne de Balonmán | 23 – 33 |
GRUPO II | ||
Caixanova O.A.R. | Servicom Seis do Nadal-Coia | 32 – 21 |
Clube Balonmán Tui | S.D. Teucro | 18 – 45 |
GRUPO III | ||
Las Cinco Jotas Lavadores | Balonmano Porriño | 53 – 21 |
Balonmán Pabellón Ourense | S.D. Octavio Vigo | 23 – 31 |
SEMIFINAIS – 17/04/11 | ||
Vipecón Xiria | S.D. Teucro | 10 – 45 |
Portadeza Lalín | Las Cinco Jotas Lavadores | 33 – 37 |
FINAL | ||
S.D. Teucro | Las Cinco Jotas Lavadores |