Cadete Masculino – Tempada 2010-2011

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Martín Gómez Taibo “Zupez” Porteiro 1
José Armando Mallo Teixeira Porteiro 16
Martín Antonio Alfeirán Villar 1ª Liña 14
Alejandro García Varela 1ª Liña 17
Luís Iglesias Pacoret 1ª Liña 11
Julián López Villar 1ª Liña 8
Jorge Bouzas Pichel Universal 24
Eduardo Trillo Mariño Universal 4
Rubén Gómez Lamas Universal 7
Alberto Pereira Mallo Universal 6
Cristian Gómez Liñares Lateral / Extremo 2
Alejando Calvete Cotelo 2ª Liña 29
Rubén Anes Gómez Extremo 20
Javier Rodríguez Pombo Extremo 19
Óscar Esmorís López Extremo 5
Miguel Bermúdez Castro Extremo 3
ADESTRADOR:    Fernando Vázquez Quinteiro
DELEGADOS:    José Antonio Rodríguez Fraga
   Juan Carlos Gómez Pardo

Resultados e Clasificación

CAMPIONATO ESTATAL CADETE MASCULINO (SECTOR A – LEÓN)

10-11-cad-mas-2

XORNADA 1
06/05/11 REALE ADEMAR – GRUPOASTUR 39 – 26
06/05/11 VIPECÓN XIRIA – BM CAMARGO 33 – 27
XORNADA 2
07/05/11 VIPECÓN XIRIA – GRUPOASTUR 37 – 29
07/05/11 BM CAMARGO – REALE ADEMAR 21 – 38
XORNADA 3
08/05/11 GRUPOASTUR – BM CAMARGO 29 – 24
08/05/11 REALE ADEMAR – VIPECÓN XIRIA 38 – 24

 

DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA – LIGA

10-11-cad-mas

XORNADA 1 – 10/10/2010 XORNADA 12 – 23/01/2011
 29 – 42 Rasoeiro Bm. Caixanova O.A.R. 39 – 30
 24 – 29 Club Cisne de Balonmán Portadeza Lalín 47 – 18
 25 – 41 S.D. Octavio Vigo S.D. Teucro 29 – 30
 34 – 28 Clube Balonmán Tui Servicom Seis do Nadal-Coia 25 – 24
 12 – 50 Balonmano Porriño Vipecón Xiria 40 – 20
 24 – 46 Balonmán Pabellón Ourense Las Cinco Jotas Lavadores 42 – 19
XORNADA 2 – 17/10/2010 XORNADA 13 – 30/01/2011
 41 – 28 Portadeza Lalín Rasoeiro Bm. 19 – 53
 34 – 35 Caixanova O.A.R. S.D. Octavio Vigo 37 – 37
 35 – 28 Servicom Seis do Nadal-Coia Club Cisne de Balonmán 28 – 29
 49 – 13 S.D. Teucro Balonmano Porriño 13 – 48
 47 – 22 Las Cinco Jotas Lavadores Clube Balonmán Tui 31 – 44
 35 – 11 Vipecón Xiria Balonmán Pabellón Ourense 18 – 32
XORNADA 3 – 24/10/2010 XORNADA 14 – 06/02/2011
 26 – 41 Rasoeiro Bm. S.D. Octavio Vigo 10 –  0
 38 – 18 Portadeza Lalín Servicom Seis do Nadal-Coia 20 – 35
 26 – 47 Balonmano Porriño Caixanova O.A.R. 32 – 33
 19 – 35 Club Cisne de Balonmán Las Cinco Jotas Lavadores 41 – 23
 22 – 29 Balonmán Pabellón Ourense S.D. Teucro 27 –  8
 28 – 50 Clube Balonmán Tui Vipecón Xiria 40 – 21
XORNADA 4 – 31/10/2010 XORNADA 15 – 13/02/2011
 32 – 34 Servicom Seis do Nadal-Coia Rasoeiro Bm. 24 – 34
 48 – 22 S.D. Octavio Vigo Balonmano Porriño 27 – 39
 33 – 36 Las Cinco Jotas Lavadores Portadeza Lalín 43 – 28
 32 – 28 Caixanova O.A.R. Balonmán Pabellón Ourense 32 – 34
 43 – 21 Vipecón Xiria Club Cisne de Balonmán 17 – 43
 43 – 13 S.D. Teucro Clube Balonmán Tui 16 – 39
XORNADA 5 – 07/11/2010 XORNADA 16 – 20/02/2011
 32 – 22 Rasoeiro Bm. Balonmano Porriño 34 – 34
 25 – 30 Servicom Seis do Nadal-Coia Las Cinco Jotas Lavadores 26 – 21
 24 – 29 Balonmán Pabellón Ourense S.D. Octavio Vigo 31 – 24
 31 – 27 Portadeza Lalín Vipecón Xiria 37 – 36
 25 – 37 Clube Balonmán Tui Caixanova O.A.R. 49 – 32
 22 – 44 Club Cisne de Balonmán S.D. Teucro  35 – 26
XORNADA 6 – 14/11/2010 XORNADA 17 – 27/02/2011
 30 – 25 Las Cinco Jotas Lavadores Rasoeiro Bm. 21 – 31
 18 – 31 Balonmano Porriño Balonmán Pabellón Ourense 44 – 26
 33 – 13 Vipecón Xiria Servicom Seis do Nadal-Coia 17 – 36
 30 – 28 S.D. Octavio Vigo Clube Balonmán Tui 30 – 30
 26 – 27 S.D. Teucro Portadeza Lalín 27 – 26
 42 – 19 Caixanova O.A.R. Club Cisne de Balonmán 29 – 34
XORNADA 7 – 21/11/2010 XORNADA 18 – 06/03/2011
 36 – 32 Rasoeiro Bm. Balonmán Pabellón Ourense 38 – 28
 26 – 37 Las Cinco Jotas Lavadores Vipecón Xiria 37 – 28
 32 – 25 Clube Balonmán Tui Balonmano Porriño 37 – 36
 16 – 35 Servicom Seis do Nadal-Coia S.D. Teucro 32 – 12
 21 – 33 Club Cisne de Balonmán S.D. Octavio Vigo 36 – 33
 37 – 38 Portadeza Lalín Caixanova O.A.R. 34 – 37
XORNADA 8 – 28/11/2010 XORNADA 19 – 13/03/2011
 46 – 19 Vipecón Xiria Rasoeiro Bm. 27 – 41
 30 – 33 Balonmán Pabellón Ourense Clube Balonmán Tui 26 – 31
 34 – 21 S.D. Teucro Las Cinco Jotas Lavadores 23 – 31
 31 – 38 Balonmano Porriño Club Cisne de Balonmán 43 – 30
 20 – 31 Servicom Seis do Nadal-Coia Caixanova O.A.R. 36 – 21
 31 – 36 S.D. Octavio Vigo Portadeza Lalín 33 – 27
XORNADA 9 – 12/12/2010 XORNADA 20 – 20/03/2011
 38 – 33 Rasoeiro Bm. Clube Balonmán Tui 24 – 24
 34 – 31 Vipecón Xiria S.D. Teucro 22 – 31
 28 – 25 Club Cisne de Balonmán Balonmán Pabellón Ourense 37 – 33
 29 – 34 Las Cinco Jotas Lavadores Caixanova O.A.R. 34 – 23
 44 – 11 Portadeza Lalín Balonmano Porriño 26 – 48
 25 – 30 Servicom Seis do Nadal-Coia S.D. Octavio Vigo 33 – 24
XORNADA 10 – 19/12/2010 XORNADA 21 – 27/03/2011
26 – 41 Rasoeiro Bm. S.D. Teucro 39 – 24
29 – 28 Clube Balonmán Tui Club Cisne de Balonmán 35 – 20
31 – 31 Caixanova O.A.R. Vipecón Xiria 38 – 33
28 – 21 Portadeza Lalín Balonmán Pabellón Ourense 31 – 44
31 – 29 S.D. Octavio Vigo Las Cinco Jotas Lavadores 31 – 27
21 – 35 Balonmano Porriño Servicom Seis do Nadal-Coia 20 – 31
XORNADA 11 – 16/01/2011 XORNADA 22 – 03/04/2011
 40 – 25 Club Cisne de Balonmán Rasoeiro Bm. 32 – 32
 40 – 29 S.D. Teucro Caixanova O.A.R. 30 – 27
 52 – 28 Portadeza Lalín Clube Balonmán Tui 32 – 50
 41 – 26 Vipecón Xiria S.D. Octavio Vigo 28 – 38
 24 – 15 Servicom Seis do Nadal-Coia Balonmán Pabellón Ourense 31 – 18
 47 – 30 Las Cinco Jotas Lavadores Balonmano Porriño 35 – 42

 

DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA – COPA FEDERACIÓN

10-11-cad-mas-copa

XORNADA 1 – 19/09/2010
GRUPO I
Vipecón Xiria Club Cisne de Balonmán  42 – 25
Portadeza Lalín Rasoeiro Bm.  47 – 24
GRUPO II
Servicom Seis do Nadal-Coia S.D. Teucro  14 – 21
Caixanova O.A.R. Clube Balonmán Tui  45 – 27
GRUPO III
Balonmano Porriño S.D. Octavio Vigo  30 – 49
Las Cinco Jotas Lavadores Balonmán Pabellón Ourense  34 – 19
XORNADA 2 – 26/09/2010
GRUPO I
Vipecón Xiria Rasoeiro Bm.  49 – 25
Club Cisne de Balonmán Portadeza Lalín  13 – 32
GRUPO II
Servicom Seis do Nadal-Coia Clube Balonmán Tui  25 – 28
S.D. Teucro Caixanova O.A.R.  29 – 25
GRUPO III
Balonmano Porriño Balonmán Pabellón Ourense  21 – 28
S.D. Octavio Vigo Las Cinco Jotas Lavadores  32 – 35
XORNADA 3 – 03/10/2010
GRUPO I
Portadeza Lalín Vipecón Xiria  31 – 27
Rasoeiro Bm. Club Cisne de Balonmán 23 – 33
GRUPO II
Caixanova O.A.R. Servicom Seis do Nadal-Coia  32 – 21
Clube Balonmán Tui S.D. Teucro  18 – 45
GRUPO III
Las Cinco Jotas Lavadores Balonmano Porriño  53 – 21
Balonmán Pabellón Ourense S.D. Octavio Vigo  23 – 31
SEMIFINAIS – 17/04/11
Vipecón Xiria S.D. Teucro  10 – 45
Portadeza Lalín Las Cinco Jotas Lavadores  33 – 37
FINAL
S.D. Teucro Las Cinco Jotas Lavadores