Infantil Masculino – Tempada 2010-2011

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Jorge Brandón Carracedo Porteiro 16
Daniel Buño Ares Porteiro 12
Iván Campos Varela Lateral 4
Gabriel Castiñeiras Trigo Lateral 5
Iván Calvo Santos Lateral 15
Daniel García Veira Cental 3
Manuel Rial Verdía “Lolo” 1ª Liña 11
Enrique Pena Pensado Extremo 8
Raul García Seoane Extremo 14
Alejandro Figueroa Santos Extremo 7
Diego Gago Fuentes Pivote 10
ADESTRADOR:    Pablo Filgueira Carballo
DELEGADOS:      Perfecto Rial Fondo
   Mª Ángeles Ares Fuentes

Resultados e Clasificación

DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL MASCULINA

10-11-inf-mas

XORNADA 1 – 03/10/2010 XORNADA 16 – 29/01/2011
——— Descansa Rasoeiro Bm. ———
34 – 23 Balonmán Lalín 1997 Garaysa Xiria 38 – 32
33 – 28 S.D. Octavio Vigo Balonmán Ártabro 31 – 34
7 – 18 Clube Balonmán Tui Balonmán Pabellón Ourense 34 – 22
33 – 18 S.D. Teucro Balonmán Cangas “A” 30 – 24
——— Calfoncal Lavadores Descansa ———
26 – 22 Bm. Moaña Club Cisne de Balonmán  29 – 25
29 – 23 Bueu Atl. Bm. Caixanova OAR 29 – 25
XORNADA 2 – 10/10/2010 XORNADA 17 – 30/01/2011
——— Balonmán Lalín 1997 Descansa  ———
 12 – 34 Rasoeiro Bm. S.D. Octavio Vigo 27 – 11
 18 – 26 Balonmán Pabellón Ourense Garaysa Xiria 26 – 31
 32 – 40 Balonmán Ártabro S.D. Teucro  43 – 28
——— Descansa Clube Balonmán Tui  ———
 32 – 18 Balonmán Cangas “A” Bm. Moaña 9 – 31
 25 – 13 Caixanova OAR Calfoncal Lavadores 25 – 25
 20 – 40 Club Cisne de Balonmán Bueu Atl. Bm. 32 – 8
XORNADA 3 – 12/10/2010 XORNADA 18 – 06/02/2011
 ——— Descansa S.D. Octavio Vigo  ———
 25 – 14 Balonmán Lalín 1997 Balonmán Pabellón Ourense 23 – 32
 27 –  8 S.D. Teucro Rasoeiro Bm. 14 – 29
——— Garaysa Xiria Descansa ———
 21 – 28 Bm. Moaña Balonmán Ártabro 35 – 17
 16 – 27 Clube Balonmán Tui Caixanova OAR 39 – 14
 32 – 29 Bueu Atl. Bm. Balonmán Cangas “A” 28 – 27
 24 – 20 Calfoncal Lavadores Club Cisne de Balonmán 24 – 28
XORNADA 4 – 17/10/2010 XORNADA 19 – 13/02/2011
 ——— Balonmán Pabellón Ourense Descansa  ———
 25 – 22 S.D. Octavio Vigo S.D. Teucro  26 – 27
 ——— Descansa Balonmán Lalín 1997   ———
 24 – 39 Rasoeiro Bm. Bm. Moaña 28 – 35
 23 – 22 Caixanova OAR  Garaysa Xiria  36 – 32
 28 – 40 Balonmán Ártabro Bueu Atl. Bm.  35 – 29
 28 – 20 Club Cisne de Balonmán Clube Balonmán Tui  29 – 25
 28 – 18  Balonmán Cangas “A” Calfoncal Lavadores  16 – 32
XORNADA 5 – 24/10/2010 XORNADA 20 – 20/02/2011
  ——— Descansa S.D. Teucro ———
  ——— Balonmán Pabellón Ourense  Descansa ———
 11 – 41 Bm. Moaña S.D. Octavio Vigo 38 – 21
 34 – 37 Balonmán Lalín 1997 Caixanova OAR 22 – 27
 39 – 12 Bueu Atl. Bm. Rasoeiro Bm. 19 – 33
 37 – 14   Garaysa Xiria Club Cisne de Balonmán 23 – 37
 31 – 21 Calfoncal Lavadores Balonmán Ártabro 30 – 27
 12 – 34 Clube Balonmán Tui  Balonmán Cangas “A” 41 – 5
XORNADA 6 – 31/10/2010 XORNADA 21 – 26/02/2011
  ———  Descansa  Descansa ———
 35 – 14 S.D. Teucro Bm. Moaña 13 – 44
 21 – 13  Caixanova OAR Balonmán Pabellón Ourense 25 – 32
 28 – 27 S.D. Octavio Vigo Bueu Atl. Bm. 22 – 27
 21 – 40 Club Cisne de Balonmán  Balonmán Lalín 1997 36 – 13
 14 – 18 Rasoeiro Bm.   Calfoncal Lavadores 26 – 17
 18 – 30  Balonmán Cangas “A” Garaysa Xiria 33 – 29
 24 – 23 Balonmán Ártabro Clube Balonmán Tui 23 – 23
XORNADA 7 – 01/11/2010 XORNADA 22 – 27/02/2011
 ——— Descansa Bm. Moaña ———
  ——— Descansa  Caixanova OAR ———
 23 – 21 Bueu Atl. Bm. S.D. Teucro 23 – 26
 25 – 13 Balonmán Pabellón Ourense Club Cisne de Balonmán 17 – 31
 17 – 25 Calfoncal Lavadores S.D. Octavio Vigo 30 – 23
 27 – 19   Balonmán Lalín 1997  Balonmán Cangas “A”  26 – 27
 26 – 18 Clube Balonmán Tui Rasoeiro Bm. 25 – 26
 42 – 16 Garaysa Xiria Balonmán Ártabro 33 – 36
XORNADA 8 – 07/11/2010 XORNADA 23 – 06/03/2011
——— Caixanova OAR Descansa ———
18 – 33 Bm. Moaña Bueu Atl. Bm. 34 – 19
——— Club Cisne de Balonmán Descansa ———
30 – 15 S.D. Teucro    Calfoncal Lavadores 14 – 35
22 – 13   Balonmán Cangas “A”  Balonmán Pabellón Ourense 20 – 34
36 – 14  S.D. Octavio Vigo Clube Balonmán Tui 19 – 29
31 – 38 Balonmán Ártabro   Balonmán Lalín 1997 39 – 31
16 – 30 Rasoeiro Bm. Garaysa Xiria 45 – 24
XORNADA 9 – 14/11/2010 XORNADA 24 – 13/03/2011
  ——— Descansa  Bueu Atl. Bm. ———
 36 – 23 Caixanova OAR  Club Cisne de Balonmán 13 – 35
 30 – 18 Calfoncal Lavadores  Bm. Moaña 23 – 22
  ———  Descansa  Balonmán Cangas “A” ———
 15 – 32  Clube Balonmán Tui  S.D. Teucro  29 – 18
 30 – 31  Balonmán Pabellón Ourense  Balonmán Ártabro 33 – 33
 31 – 25 Garaysa Xiria S.D. Octavio Vigo 33 – 33
 33 – 15   Balonmán Lalín 1997 Rasoeiro Bm. 17 – 39
XORNADA 10 – 21/11/2010 XORNADA 25 – 19/03/2011
  ———   Club Cisne de Balonmán  Descansa ———
 36 – 22  Bueu Atl. Bm.  Calfoncal Lavadores 15 – 25
 30 – 12  Balonmán Cangas “A” Caixanova OAR 27 – 22
 32 – 31 Bm. Moaña  Clube Balonmán Tui 30 – 23
  ———  Balonmán Ártabro  Descansa ———
 33 – 26  S.D. Teucro Garaysa Xiria 44 – 33
 14 – 30 Rasoeiro Bm. Balonmán Pabellón Ourense 32 – 17
 25 – 32 S.D. Octavio Vigo Balonmán Lalín 1997 21 – 21
XORNADA 11 – 28/11/2010 XORNADA 26 – 20/03/2011
  ——— Descansa  Calfoncal Lavadores  ———
 15 – 41  Club Cisne de Balonmán  Balonmán Cangas “A” 28 – 16
 20 – 29  Clube Balonmán Tui Bueu Atl. Bm. 33 – 13
 33 – 29  Caixanova OAR  Balonmán Ártabro 34 – 34
 47 – 23  Garaysa Xiria Bm. Moaña 32 – 34
  ——— Descansa  Rasoeiro Bm. ———
  32 – 26 Balonmán Lalín 1997 S.D. Teucro 24 – 27
18 – 19 Balonmán Pabellón Ourense  S.D. Octavio Vigo 35 – 12
XORNADA 12 – 12/12/2010 XORNADA 27 – 27/03/2011
 ———  Balonmán Cangas “A”  Descansa ———
 33 – 23  Calfoncal Lavadores  Clube Balonmán Tui 10 – 32
 20 – 19  Balonmán Ártabro  Club Cisne de Balonmán 27 – 24
 35 – 26 Bueu Atl. Bm.  Garaysa Xiria 41 – 35
 13 – 36 Rasoeiro Bm.  Caixanova OAR 38 – 19
 22 – 31 Bm. Moaña  Balonmán Lalín 1997 40 – 19
  ———   S.D. Octavio Vigo  Descansa ———
 36 – 24  S.D. Teucro Balonmán Pabellón Ourense 18 – 31
XORNADA 13 – 19/12/2010 XORNADA 28 – 03/04/2011
  ———  Descansa  Clube Balonmán Tui   ———
 38 – 17 Balonmán Cangas “A”  Balonmán Ártabro  17 – 41
 44 – 25   Garaysa Xiria  Calfoncal Lavadores  28 – 37
 27 – 20  Club Cisne de Balonmán Rasoeiro Bm.  23 – 30
 28 – 30  Balonmán Lalín 1997 Bueu Atl. Bm.  31 – 23
 21 – 25 Caixanova OAR   S.D. Octavio Vigo  32 – 24
 37 – 22  Balonmán Pabellón Ourense Bm. Moaña  28 – 31
  ———  Descansa  S.D. Teucro   ———
XORNADA 14 – 16/01/2011 XORNADA 29 – 10/04/2011
  ——— Descansa  Balonmán Ártabro ———
 21 – 40  Clube Balonmán Tui   Garaysa Xiria 45 – 22
 9 – 45 Rasoeiro Bm. Balonmán Cangas “A” 46 – 13
 22 – 32  Calfoncal Lavadores  Balonmán Lalín 1997 32 – 27
 39 – 21   S.D. Octavio Vigo  Club Cisne de Balonmán 16 – 40
 32 – 23 Bueu Atl. Bm.  Balonmán Pabellón Ourense 27 – 33
 30 – 25  S.D. Teucro Caixanova OAR 29 – 30
  ——— Bm. Moaña  Descansa ———
XORNADA 15 – 23/01/2011 XORNADA 30 – 17/04/2011
  ———  Garaysa Xiria  Descansa ———
 37 – 32  Balonmán Ártabro Rasoeiro Bm. 28 – 32
 35 – 20  Balonmán Lalín 1997  Clube Balonmán Tui 19 – 27
 25 – 30 Balonmán Cangas “A”   S.D. Octavio Vigo 25 – 28
 30 – 21  Balonmán Pabellón Ourense  Calfoncal Lavadores 28 – 26
 19 – 32  Club Cisne de Balonmán  S.D. Teucro 33 – 22
  ———  Descansa Bueu Atl. Bm. ———
 35 – 17 Caixanova OAR Bm. Moaña 18 – 36