Xuvenil Masculino – Tempada 2010-2011

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Daniel López Cancela Porteiro 1
Iván Eiroa Pereira «Igor» Porteiro 12
David García Pichel 1ª Liña 7
Jorge Docampo García 1ª Liña 10
Antón Añón Varela 1ª Liña 5
Cristian Mourín Souto 1ª Liña 9
Rodrigo Prego
Iago Lavandeira Rodríguez Universal 6
Brais Puñal Domínguez Universal 8
Miguel Suárez-Pumariega Ortiz Universal 15
Luís García Angeriz 1ª Liña / Pivote 14
Martín Rial Verdía 2ª Liña 13
Jorge Viñas Lista 2ª Liña 21
David Álvarez Mallo «Alvarito» Pivote 2
Iván Lorenzo Iglesias Extremo 3
Joaquín Moya Arán Extremo 17
Ricardo José López Pensado Extremo 4
Mario García de Seárez Fidalgo Extremo 14
ADESTRADOR:    Fernando Vázquez Quinteiro
DELEGADOS:      Ricardo Añon Seijas
   Miguel García Iravedra
   Ramón Suárez-Pumariega Ricoy

Resultados e Clasificación

DIVISIÓN DE HONRA XUVENIL MASCULINA

LIGA

10-11-xuv-mas

XORNADA 1 – 10/10/2010 XORNADA 12 – 23/01/2011
14 – 30 Rasoeiro Bm. Caixanova O.A.R. 26 – 19
34 – 25 Club Cisne de Balonmán Balonmán Lalín 28 – 33
40 – 16 S.D. Octavio Vigo S.D. Teucro 22 – 23
20 – 33 Atl. Novás Mecalia Seis do Nadal-Coia 32 – 27
38 – 38 Balonmano Porriño Ifecgás Pereira Xiria 34 – 31
17 – 27 Balonmán Cangas Las Cinco Jotas Lavadores  27 – 16
XORNADA 2 – 17/10/2010 XORNADA 13 – 30/01/2011
28 – 18 Balonmán Lalín Rasoeiro Bm. 20 – 32
30 – 32 Caixanova O.A.R. S.D. Octavio Vigo 32 – 28
31 – 22 Seis do Nadal-Coia Club Cisne de Balonmán 26 – 29
44 – 26 S.D. Teucro Balonmano Porriño 30 – 37
28 – 29 Las Cinco Jotas Lavadores Atl. Novás Mecalia 28 – 25
35 – 22 Ifecgás Pereira Xiria Balonmán Cangas 18 – 33
XORNADA 3 – 24/10/2010 XORNADA 14 – 06/02/2011
21 – 34 Rasoeiro Bm. S.D. Octavio Vigo 42 – 15
26 – 34 Balonmán Lalín Seis do Nadal-Coia 38 – 29
36 – 37 Balonmano Porriño Caixanova O.A.R. 31 – 24
31 – 27 Club Cisne de Balonmán Las Cinco Jotas Lavadores  26 – 29
25 – 28 Balonmán Cangas S.D. Teucro 28 – 18
29 – 30 Atl. Novás Mecalia Ifecgás Pereira Xiria 24 – 28
XORNADA 4 – 31/10/2010 XORNADA 15 – 13/02/2011
35 – 24 Seis do Nadal-Coia Rasoeiro Bm. 16 – 35
46 – 22 S.D. Octavio Vigo Balonmano Porriño 24 – 30
26 – 32 Las Cinco Jotas Lavadores Balonmán Lalín 32 – 31
36 – 11 Caixanova O.A.R. Balonmán Cangas 18 – 39
27 – 35 Ifecgás Pereira Xiria Club Cisne de Balonmán 35 – 31
27 – 31 S.D. Teucro Atl. Novás Mecalia 31 – 24
XORNADA 5 – 07/11/2010 XORNADA 16 – 20/02/2011
22 – 30 Rasoeiro Bm. Balonmano Porriño 26 – 26
25 – 21 Seis do Nadal-Coia Las Cinco Jotas Lavadores 22 – 31
14 – 40 Balonmán Cangas S.D. Octavio Vigo 59 – 20
29 – 28 Balonmán Lalín Ifecgás Pereira Xiria 29 – 25
25 – 32 Atl. Novás Mecalia Caixanova O.A.R. 25 – 23
43 – 30 Club Cisne de Balonmán S.D. Teucro 22 – 29
XORNADA 6 – 14/11/2010 XORNADA 17 – 27/02/2011
28 – 30 Las Cinco Jotas Lavadores Rasoeiro Bm. 19 – 24
40 – 22 Balonmano Porriño Balonmán Cangas 24 – 34
27 – 34 Ifecgás Pereira Xiria Seis do Nadal-Coia 47 – 21
30 – 22 S.D. Octavio Vigo Atl. Novás Mecalia 26 – 36
30 – 25 S.D. Teucro Balonmán Lalín 23 – 26
29 – 26 Caixanova O.A.R. Club Cisne de Balonmán 31 – 28
XORNADA 7 – 21/11/2010 XORNADA 18 – 06/03/2011
32 – 21 Rasoeiro Bm. Balonmán Cangas 24 – 21
33 – 25 Las Cinco Jotas Lavadores Ifecgás Pereira Xiria 23 – 30
35 – 25 Atl. Novás Mecalia Balonmano Porriño 42 – 38
34 – 18 Seis do Nadal-Coia S.D. Teucro 25 – 35
27 – 21 Club Cisne de Balonmán S.D. Octavio Vigo 31 – 25
23 – 36 Balonmán Lalín Caixanova O.A.R. 40 – 26
XORNADA 8 – 28/11/2010 XORNADA 19 – 13/03/2011
31 – 18 Ifecgás Pereira Xiria Rasoeiro Bm. 20 – 27
25 – 38 Balonmán Cangas Atl. Novás Mecalia 27 – 11
21 – 21 S.D. Teucro Las Cinco Jotas Lavadores 23 – 26
26 – 46 Balonmano Porriño Club Cisne de Balonmán 46 – 37
30 – 31 Seis do Nadal-Coia Caixanova O.A.R. 23 – 27
36 – 26 S.D. Octavio Vigo Balonmán Lalín 19 – 34
XORNADA 9 – 12/12/2010 XORNADA 20 – 20/03/2011
22 – 37 Rasoeiro Bm. Atl. Novás Mecalia  37 – 23
23 – 25 Ifecgás Pereira Xiria S.D. Teucro 26 – 22
44 – 22 Club Cisne de Balonmán Balonmán Cangas 24 – 33
25 – 25 Las Cinco Jotas Lavadores Caixanova O.A.R. 19 – 28
31 – 38 Balonmán Lalín Balonmano Porriño 24 – 31
26 – 26 Seis do Nadal-Coia S.D. Octavio Vigo 21 – 24
XORNADA 10 – 19/12/2010 XORNADA 21 – 27/03/2011
20 – 27 Rasoeiro Bm. S.D. Teucro 33 – 19
35 – 35 Atl. Novás Mecalia Club Cisne de Balonmán 35 – 27
31 – 29 Caixanova O.A.R. Ifecgás Pereira Xiria 30 – 31
24 – 30 Balonmán Cangas Balonmán Lalín 27 – 26
30 – 20 S.D. Octavio Vigo Las Cinco Jotas Lavadores 22 – 31
32 – 49 Balonmano Porriño Seis do Nadal-Coia 40 – 17
XORNADA 11 – 16/01/2011 XORNADA 22 – 03/04/2011
35 – 26 Club Cisne de Balonmán Rasoeiro Bm. 24 – 36
24 – 26 S.D. Teucro Caixanova O.A.R. 29 – 27
29 – 30 Balonmán Lalín Atl. Novás Mecalia 25 – 15
20 – 28 Ifecgás Pereira Xiria S.D. Octavio Vigo 38 – 22
47 – 14 Seis do Nadal-Coia Balonmán Cangas 19 – 44
33 – 24 Las Cinco Jotas Lavadores Balonmano Porriño 22 – 41

DIVISIÓN DE HONRA XUVENIL MASCULINA – COPA FEDERACIÓN

10-11-xuv-mas-copa

XORNADA 1 – 19/09/2010
GRUPO I
Ifecgás Pereira Xiria Club Cisne de Balonmán  26 – 32
Balonmán Lalín Rasoeiro Bm.  30 – 22
GRUPO II
Seis do Nadal-Coia S.D. Teucro  36 – 24
Caixanova O.A.R. Atl. Novás Mecalia  23 – 23
GRUPO III
Balonmano Porriño S.D. Octavio Vigo  18 – 39
Las Cinco Jotas Lavadores Balonmán Cangas  40 – 17
XORNADA 2 – 26/09/2010
GRUPO I
Ifecgás Pereira Xiria Rasoeiro Bm.  33 – 22
Club Cisne de Balonmán Balonmán Lalín  26 – 27
GRUPO II
Seis do Nadal-Coia Atl. Novás Mecalia  26 – 23
S.D. Teucro Caixanova O.A.R.  27 – 34
GRUPO III
Balonmano Porriño Balonmán Cangas  38 – 31
S.D. Octavio Vigo Las Cinco Jotas Lavadores  29 – 22
XORNADA 3 – 03/10/2010
GRUPO I
Balonmán Lalín Ifecgás Pereira Xiria  21 – 35
Rasoeiro Bm. Club Cisne de Balonmán  21 – 30
GRUPO II
Caixanova O.A.R. Seis do Nadal-Coia  32 – 21
Atl. Novás Mecalia S.D. Teucro  36 – 25
GRUPO III
Las Cinco Jotas Lavadores Balonmano Porriño  53 – 21
Balonmán Cangas S.D. Octavio Vigo  10 – 44
SEMIFINAIS – 17/04/11
S.D. Octavio Vigo Ifecgás Pereira Xiria  36 – 15
Caixanova O.A.R. Las Cinco Jotas Lavadores  31 – 26
FINAL
S.D. Octavio Vigo Caixanova O.A.R.