Cadete Masculino – Tempada 2011-2012

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO DORSAL
Daniel Buño Ares Porteiro 12
Jorge Brandón Carracedo Porteiro 16
Iván Campos Varela 1ª Liña 4
Francisco Javier Corral Pose 1ª Liña 9
Julián López Villar 1ª Liña 7
Daniel García Veira Polivalente 14
Manuel Rial Verdía Polivalente 11
Alberto Pereira Mallo Polivalente 18
Cristian Gómez Liñares Lateral / Extremo 2
Enrique Pena Pensado Lateral / Extremo 8
Diego Gago Fuentes Pivote 19
Raúl García Seoane Extremo 17
Óscar Esmorís López Extremo 15
Miguel Bermúdez Castro Extremo 3
ADESTRADOR:    Fernando Vázquez Quinteiro
DELEGADOS:    José Pena Canedo
   Manuel Campos García

Resultados e Clasificación

DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA – LIGA

11-12-cad-mas

XORNADA 1 – 09/10/2011 XORNADA 12 – 22/01/2012
21-35 Las Cinco Jotas-Lavadores Portadeza Lalín 35-32
38-28 S.D. Octavio Vigo Bm. Porriño 24-39
Balonmán Pabellón Ourense Balonmán Ártabro Oleiros JCA 44-35
30-25 Novacaixagalicia O.A.R. Coruña Decoraciones J. Bello Xiria 27-38
32-42 Club Cisne de Balonmán
Bm. Moaña
33-31
37-16 S.D. Teucro Seis do Nadal-Coia 19-29
XORNADA 2 – 16/10/2011 XORNADA 13 – 29/01/2012
21-33 Bm. Porriño Las Cinco Jotas-Lavadores 35-27
50-25 Portadeza Lalín Balonmán Pabellón Ourense 12-48
21-33 Decoraciones J. Bello Xiria S.D. Octavio Vigo 39-30
44-41 Balonmán Ártabro Oleiros JCA Club Cisne de Balonmán 56-48
19-29 Seis do Nadal-Coia Novacaixagalicia O.A.R. Coruña 32-22
22-36 Bm. Moaña S.D. Teucro 42-26
XORNADA 3 – 23/10/2011 XORNADA 14 – 05/02/2012
56-25 Las Cinco Jotas-Lavadores Balonmán Pabellón Ourense 30-34
26-36 Bm. Porriño Decoraciones J. Bello Xiria 36-27
32-46 Club Cisne de Balonmán Portadeza Lalín 52-21
44-14 S.D. Octavio Vigo Seis do Nadal-Coia 15-28
52-39 S.D. Teucro Balonmán Ártabro Oleiros JCA 33-53
32-30 Novacaixagalicia O.A.R. Coruña Bm. Moaña 41-38
XORNADA 4 – 30/10/2011 XORNADA 15 – 12/02/2012
32-33 Decoraciones J. Bello Xiria Las Cinco Jotas-Lavadores 36-30
38-35 Balonmán Pabellón Ourense Club Cisne de Balonmán 31-32
22-13 Seis do Nadal-Coia Bm. Porriño 28-26
38-31 Portadeza Lalín S.D. Teucro 33-39
26-41 Bm. Moaña S.D. Octavio Vigo 40-24
32-38 Balonmán Ártabro Oleiros JCA Novacaixagalicia O.A.R. Coruña 38-19
XORNADA 5 – 06/11/2011 XORNADA 16 – 19/02/2012
40-30 Las Cinco Jotas-Lavadores Club Cisne de Balonmán 28-40
24-24 Decoraciones J. Bello Xiria Seis do Nadal-Coia 19-33
32-18 S.D. Teucro Balonmán Pabellón Ourense 19-40
35-32 Bm. Porriño Bm. Moaña 29-35
32-47 Novacaixagalicia O.A.R. Coruña Portadeza Lalín 40-28
37-21 S.D. Octavio Vigo Balonmán Ártabro Oleiros JCA 37-46
XORNADA 6 – 13/11/2011 XORNADA 17 – 26/02/2012
20-29 Seis do Nadal-Coia Las Cinco Jotas-Lavadores 33-20
22-38 Club Cisne de Balonmán S.D. Teucro 48-35
33-40 Bm. Moaña Decoraciones J. Bello Xiria 32-31
36-38 Balonmán Pabellón Ourense Novacaixagalicia O.A.R. Coruña 33-26
42-34 Balonmán Ártabro Oleiros JCA Bm. Porriño 36-42
37-36 Portadeza Lalín S.D. Octavio Vigo 26-32
XORNADA 7 – 20/11/2011 XORNADA 18 – 04/03/2012
28-35 Las Cinco Jotas-Lavadores S.D. Teucro 32-32
24-27 Seis do Nadal-Coia Bm. Moaña 33-24
37-29 Novacaixagalicia O.A.R. Coruña Club Cisne de Balonmán 38-40
38-33 Decoraciones J. Bello Xiria Balonmán Ártabro Oleiros JCA 52-40
48-17 S.D. Octavio Vigo Balonmán Pabellón Ourense 16-33
23-52 Bm. Porriño Portadeza Lalín 44-24
XORNADA 8 – 27/11/2011 XORNADA 19 – 11/03/2012
36-24 Bm. Moaña Las Cinco Jotas-Lavadores 43-22
41-33 S.D. Teucro Novacaixagalicia O.A.R. Coruña 40-41
30-22 Balonmán Ártabro Oleiros JCA Seis do Nadal-Coia 26-37
29-38 Club Cisne de Balonmán S.D. Octavio Vigo 48-25
38-23 Portadeza Lalín Decoraciones J. Bello Xiria 34-36
27-35 Balonmán Pabellón Ourense Bm. Porriño 32-31
XORNADA 9 – 11/12/2011 XORNADA 20 – 18/03/2012
31-35 Las Cinco Jotas-Lavadores Novacaixagalicia O.A.R. Coruña 34-38
37-37 Bm. Moaña Balonmán Ártabro Oleiros JCA 43-49
43-34 S.D. Octavio Vigo S.D. Teucro 32-35
16-28 Seis do Nadal-Coia Portadeza Lalín 31-21
35-31 Bm. Porriño Club Cisne de Balonmán 29-33
47-26 Decoraciones J. Bello Xiria Balonmán Pabellón Ourense 28-42
XORNADA 10 – 18/12/2011 XORNADA 21 – 25/03/2012
46-30 Las Cinco Jotas-Lavadores Balonmán Ártabro Oleiros JCA 34-42
26-34 Novacaixagalicia O.A.R. Coruña S.D. Octavio Vigo 35-19
56-29 Portadeza Lalín Bm. Moaña 18-35
44-35 S.D. Teucro Bm. Porriño 26-43
24-22 Balonmán Pabellón Ourense Seis do Nadal-Coia 24-26
40-46 Club Cisne de Balonmán Decoraciones J. Bello Xiria 42-27
XORNADA 11 – 15/01/2012 XORNADA 22 – 01/04/2012
31-26 S.D. Octavio Vigo Las Cinco Jotas-Lavadores 26-28
35-51 Balonmán Ártabro Oleiros JCA Portadeza Lalín 43-26
31-41 Bm. Porriño Novacaixagalicia O.A.R. Coruña 31-37
33-33 Bm. Moaña Balonmán Pabellón Ourense 32-32
34-44 Decoraciones J. Bello Xiria S.D. Teucro 43-32
23-23 Seis do Nadal-Coia Club Cisne de Balonmán 30-29


DIVISIÓN DE HONRA CADETE MASCULINA – 
COPA FEDERACIÓN

11-12-cad-mas-copa

XORNADA 1 – 18/09/2011
GRUPO I
S.D. Octavio Vigo Decoraciones J. Bello Xiria  45 – 28
S.D. Teucro Bm. Moaña  34 – 21
GRUPO II
Las Cinco Jotas Lavadores Seis do Nadal-Coia  35 – 20
Bm. Porriño Novacaixagalicia O.A.R. Coruña  34 – 34
GRUPO III
Balonmán Ártabro Oleiros JCA Club Cisne de Balonmán  42 – 29
Portadeza Lalín Balonmán Pabellón Ourense  61 – 9
XORNADA 2 – 25/09/2011
GRUPO I
S.D. Octavio Vigo Bm. Moaña  41 – 20
Decoraciones J. Bello Xiria S.D. Teucro  31 – 44
GRUPO II
Las Cinco Jotas Lavadores Novacaixagalicia O.A.R. Coruña  42 – 33
Seis do Nadal-Coia Bm. Porriño  22 – 20
GRUPO III
Balonmán Ártabro Oleiros JCA Balonmán Pabellón Ourense  
Club Cisne de Balonmán Portadeza Lalín  23 – 65
XORNADA 3 – 02/10/2011
GRUPO I
S.D. Teucro S.D. Octavio Vigo  25 – 35
Bm. Moaña Decoraciones J. Bello Xiria  19 – 28
GRUPO II
Bm. Porriño Las Cinco Jotas Lavadores  21 – 37
Novacaixagalicia O.A.R. Coruña Seis do Nadal-Coia  26 – 17
GRUPO III
Portadeza Lalín Balonmán Ártabro Oleiros JCA  53 – 35
Balonmán Pabellón Ourense Club Cisne de Balonmán  13 – 42
SEMIFINAIS –
     
     
FINAL