Infantil Masculino – Tempada 2008-2009

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO
Martín Gómez Taibo Porteiro
Miguel Abad Hermidas Porteiro
Alejandro García Varela 1ª Liña
Jorge Bouzas Pichel 1ª Liña
Julián López Villar 1ª Liña
Luís Iglesias Pacoret 1ª Liña
Martín Alfeirán Villar 1ª Liña
Eduardo Trillo Mariño Central / Extremo
Rubén Gómez Lamas Pivote / 1ª Liña
Alejandro Calvete Cotelo Extremo / Pivote
Iván Nogales Rabuñal Extremo
Rubén Anes Gómez Extremo
Javier Rodríguez Pombo Extremo
ADESTRADOR:    Francisco José Díaz del Valle
DELEGADOS:      Santiago Iglesias Mancebo
   José Antonio Rodríguez Fraga

Resultados e Clasificación

08-09-inf-mas

DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL MASCULINA

XORNADA 1 – 05/10/2008 XORNADA 14 – 25/01/2009
12 – 34 Bm Porriño Bm Buda Lalín  36 26
23 – 22  Bm Cangas A Bm Ártabro  15 19
27 – 34 Caixanova OAR Cisne Grupo Pirsa  28 23
22 18 Bm Pabellón Rodovigo Seis do Nadal Coia  18 20
29 – 21 Rasoeiro Bm Caixanova Octavio  30 16
23 – 18 SD Teucro Vepersa Almudena Seguros Lavadores  24 26
44 – 15 Garaysa Xiria Viña Costeira  25 34
XORNADA 2 – 12/10/2008 XORNADA 15 – 01/02/2009
53 – 7 Bm Ártabro Bm Porriño  23 – 43
21 – 40 Caixanova OAR Bm Buda Lalín  33 – 28
18 – 20 Rodovigo Seis do Nadal Coia Bm Cangas A  22 – 20
32 – 26 Cisne Grupo Pirsa Rasoeiro Bm  26 – 26
35 – 13 Almudena Seguros Lavadores Bm Pabellón  26 – 30
16 – 28 Caixanova Octavio Garaysa Xiria  27 – 19
13 – 41 Viña Costeira SD Teucro Vepersa  34 – 9
XORNADA 3 – 19/10/2008 XORNADA 16 – 08/02/2009
 10 – 33 Bm Porriño Caixanova OAR  41 – 21
 28 – 14 Bm Ártabro Rodovigo Seis do Nadal Coia  30 – 31
 25 – 34 Rasoeiro Bm Bm Buda Lalín  35 27
 24 – 30 Bm Cangas A Almudena Seguros Lavadores  28 – 20
 26 – 18 Garaysa Xiria Cisne Grupo Pirsa  29 – 28
 15 – 22 Bm Pabellón Viña Costeira  23 12
 26 – 11 SD Teucro Vepersa Caixanova Octavio  16 – 26
XORNADA 4 – 26/10/2008 XORNADA 17 – 15/02/2009
 29 – 22 Rodovigo Seis do Nadal Coia Bm Porriño  23 – 34
 34 – 24 Caixanova OAR Rasoeiro Bm  26 – 29
 30 – 22 Almudena Seguros Lavadores Bm Ártabro  24 – 30
 34 – 24 Bm Buda Lalín Garaysa Xiria  27 32
 21 – 20 Viña Costeira Bm Cangas A  28 – 18
 22 – 17 Cisne Grupo Pirsa SD Teucro Vepersa  31 – 21
 29 – 12 Caixanova Octavio Bm Pabellón  19 – 19
XORNADA 5 – 02/11/2008 XORNADA 18 – 22/02/2009
20 – 28 Bm Porriño Rasoeiro Bm  36 – 33
13 – 24 Rodovigo Seis do Nadal Coia Almudena Seguros Lavadores  30 21
25 – 24 Garaysa Xiria Caixanova OAR  32 – 29
31 – 24 Bm Ártabro Viña Costeira  18 – 26
27 – 28  SD Teucro Vepersa Bm Buda Lalín  24 – 24
29 – 23 Bm Cangas A Caixanova Octavio  21 – 26
24 – 33 Bm Pabellón Cisne Grupo Pirsa  13 – 13
XORNADA 6 – 09/11/2008 XORNADA 19 – 01/03/2009
 29 – 27 Almudena Seguros Lavadores Bm Porriño  22 – 42
 28 – 36 Rasoeiro Bm Garaysa Xiria  41 – 23
 18 – 21 Viña Costeira Rodovigo Seis do Nadal Coia  30 – 22
 19 – 30 Caixanova OAR SD Teucro Vepersa  25 – 22
 25 – 26 Caixanova Octavio Bm Ártabro  33 – 21
 30 – 11 Bm Buda Lalín Bm Pabellón 22 – 33
 23 – 21 Cisne Grupo Pirsa Bm Cangas A  26 – 17 
XORNADA 7 – 16/11/2008 XORNADA 20 – 08/03/2009
 15 – 51 Bm Porriño Garaysa Xiria  52 – 19
 10 – 0 Almudena Seguros Lavadores Viña Costeira  15 – 27
 38 – 14 SD Teucro Vepersa Rasoeiro Bm  23 – 32
 16 – 17 Rodovigo Seis do Nadal Coia Caixanova Octavio  25 – 26
 20 – 26 Bm Pabellón Caixanova OAR  30 – 18
 22 – 20 Bm Ártabro Cisne Grupo Pirsa  28 – 23
 27 – 36 Bm Cangas A Bm Buda Lalín  32 – 22
XORNADA 8 – 23/11/2008 XORNADA 21 – 15/03/2009
 14 – 11 Viña Costeira Bm Porriño  26 – 26
 23 – 24 Garaysa Xiria SD Teucro Vepersa  24 – 25
 25 – 23 Caixanova Octavio Almudena Seguros Lavadores  30 32
 31 – 20 Rasoeiro Bm Bm Pabellón  30 – 23
 25 – 15 Cisne Grupo Pirsa Rodovigo Seis do Nadal Coia  19 22
 33 – 25 Caixanova OAR Bm Cangas A  28 – 20
 33 – 31 Bm Buda Lalín Bm Ártabro  22 – 34
XORNADA 9 – 30/11/2008 XORNADA 22 – 22/03/2009
 14 – 34 Bm Porriño SD Teucro Vepersa  37 13
 17 – 24 Viña Costeira Caixanova Octavio  33 – 21
 21 – 33 Bm Pabellón Garaysa Xiria  28 – 17
 37 – 26 Almudena Seguros Lavadores Cisne Grupo Pirsa  20 – 30
 29 – 29 Bm Cangas A Rasoeiro Bm  29 – 28
 23 – 30 Rodovigo Seis do Nadal Coia Bm Buda Lalín  38 – 27
 26 – 21 Bm Ártabro Caixanova OAR  31 – 25
XORNADA 10 – 14/12/2008 XORNADA 23 – 29/03/2009
 32 – 19 Caixanova Octavio Bm Porriño  31 – 34
 33 – 4 SD Teucro Vepersa Bm Pabellón  7 – 33
 29 – 23 Cisne Grupo Pirsa Viña Costeira  34 – 35
 27 – 22 Garaysa Xiria Bm Cangas A  22 – 30
 33 – 26 Bm Buda Lalín Almudena Seguros Lavadores  31 – 35
 21 – 37 Rasoeiro Bm Bm Ártabro  23 – 23
 43 – 27 Caixanova OAR Rodovigo Seis do Nadal Coia  26 – 27
XORNADA 11 – 21/12/2008 XORNADA 24 – 05/04/2009
 19 – 21 Bm Porriño Bm Pabellón  25 – 21
 22 – 27 Caixanova Octavio Cisne Grupo Pirsa  23 – 24
 9 – 22 Bm Cangas A SD Teucro Vepersa  25 11
 24 – 39 Viña Costeira Bm Buda Lalín  44 – 31
 24 – 27 Bm Ártabro Garaysa Xiria  35 – 24
 33 – 30 Almudena Seguros Lavadores Caixanova OAR  32 – 32
 23 – 29 Rodovigo Seis do Nadal Coia Rasoeiro Bm  25 – 29
XORNADA 12 – 11/01/2009 XORNADA 25 – 19/04/2009
 23 – 31 Bm Porriño Cisne Grupo Pirsa  37 – 12
 15 – 24 Bm Pabellón Bm Cangas A  23 – 13
 36 – 26 Bm Buda Lalín Caixanova Octavio  31 – 38
 33 – 14 SD Teucro Vepersa Bm Ártabro  25 – 30
 32 – 22 Caixanova OAR Viña Costeira  30 – 37
 43 – 15 Garaysa Xiria Rodovigo Seis do Nadal Coia  19 – 31
 19 – 30 Rasoeiro Bm Almudena Seguros Lavadores  33 27
XORNADA 13 – 18/01/2009 XORNADA 26 – 26/04/2009
 21 – 18 Bm Cangas A Bm Porriño  8 – 25
 29 – 31 Cisne Grupo Pirsa Bm Buda Lalín  
 18 – 16 Bm Ártabro Bm Pabellón  23 – 24
 29 – 34 Caixanova Octavio Caixanova OAR  32 – 28
 6 – 29 Rodovigo Seis do Nadal Coia SD Teucro Vepersa  
 20 29 Viña Costeira Rasoeiro Bm  40 – 31
 28 – 30 Almudena Seguros Lavadores Garaysa Xiria  42 – 27