Xuvenil Masculino – Tempada 2007-2008

Ver todas as novas deste equipo >>

Plantilla

NOME POSTO

Miguel García

Porteiro
Iván Amarelle 1ª Liña
Néstor Calviño 1ª Liña
Diego López 1ª Liña
Ramón Suárez-Pumariega 1ª Liña
Juan Cancela 1ª Liña
Rodrigo Prego 1ª Liña
Óscar Aldao 2ª Liña
Alberto Pombo 2ª Liña
Borja García 2ª Liña
Andrés Queijo 2ª Liña
David Botana 2ª Liña
Diego Puente 2ª Liña
ADESTRADOR:  Marcos Rodríguez
DELEGADOS:  Ramón Suárez-Pumariega
                           Juan Cancela

 

Resultados e Clasificación

FASE AUTONÓMICA CAMPIONATO GALEGO XUVENIL MASCULINO (28, 29 e 30 de marzo, Pontevedra e Cangas)

CLASIFICACIÓN FINAL
Equipo
1
2
3
4
5 SD Teucro
6 UB Lavadores
7 Garaysa Xiria
8 EM Camariñas
CLASIFICACIÓN – FASE AUTONÓMICA – GRUPO 2 (Pontevedra)
Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Bm Lalín 2 2 0 0 58 51 7 4
2 Cisne Grupo Pirsa 2 2 0 0 42 36 6 4
3 SD Teucro 3 1 0 2 70 72 -2 2
4 Garaysa Xiria 3 0 0 3 70 81 -11 0
CLASIFICACIÓN – FASE AUTONÓMICA – GRUPO 1 (Cangas)
Equipo PX PG PE PP GF GC DIF PTS
1 Bm Cangas 3 3 0 0 121 102 19 6
2 Caixanova Octavio 3 2 0 1 116 93 23 4
3 UB Lavadores 3 1 0 2 89 108 -19 2
4 EM Camariñas 3 0 0 3 76 109 -33 0

 

 

GRUPO 2 – PONTEVEDRA
XORNADA 1 – 28/03/2008
18.30 h Garaysa Xiria Bm Lalín 27 – 33
20.30 h SD Teucro Cisne Grupo Pirsa 19 – 21
XORNADA 2 – 29/03/2008
16.00 h Garaysa Xiria Cisne Grupo Pirsa 17 – 21
20.30 h Bm Lalín SD Teucro 25 – 24
XORNADA 3 – 30/03/2008
12.00 h SD Teucro Garaysa Xiria 27 – 26
12.30 h Cisne Grupo Pirsa Bm Lalín Pav. do CGTD

 

GRUPO 1 – CANGAS
XORNADA 1 – 28/03/2008
18.30 h EM Camariñas UB Lavadores 27 – 32
20.30 h Caixanova Octavio Bm Cangas 38 – 41
XORNADA 2 – 29/03/2008
19.00 h Caixanova Octavio UB Lavadores 40 – 28
17.00 h Bm Cangas EM Camariñas 39 – 25
XORNADA 3 – 30/03/2008
10.30 h EM Camariñas Caixanova Octavio 24 – 38
12.30 h UB Lavadores Bm Cangas 29 – 41

 

CAMPIONATO TERRITORIAL XUVENIL MASCULINO

XORNADA 1 – 13/01/2008 XORNADA 6 – 17/02/2008
17 – 27 Caixanova OAR EM Camariñas 29 – 25
27 – 24 Bm Oleiros Tirso Mosteiro de Poio 32 – 30
Descansa: Garaysa Xiria
XORNADA 2 – 20/01/2008 XORNADA 7 – 24/02/2008
37 – 23 EM Camariñas Bm Oleiros 29 – 33
32 – 21 Garaysa Xiria Caixanova OAR 21 – 16
Descansa: Tirso Mosteiro de Poio
XORNADA 3 – 27/01/2008 XORNADA 8 – 02/03/2008
27 – 26 EM Camariñas Garaysa Xiria 30 – 26
26 – 24 Caixanova OAR Tirso Mosteiro de Poio 30 – 28
Descansa: Bm Oleiros
XORNADA 4 – 03/02/2008 XORNADA 9 – 09/03/2008
24 – 35 Bm Oleiros Garaysa Xiria 33 – 24
22 – 30 Tirso Mosteiro de Poio EM Camariñas 29 – 19
Descansa: Caixanova OAR
XORNADA 5 – 10/02/2008 XORNADA 10 – 16/03/2008
44 – 27 Garaysa Xiria Tirso Mosteiro de Poio 34 – 23
27 – 27 Caixanova OAR Bm Oleiros 36 – 30
Descansa: EM Camariñas

 

TROFEO DELEGACIÓN TERRITORIAL XUVENIL MASCULINO

XORNADA 1 – 07/10/2007 XORNADA 6 – 11/11/2007
26 – 24 EM Camariñas Caixanova OAR 24 – 23
17 – 36 Bm Oleiros Garaysa Xiria 46 – 21
Descansa: Tirso Mosteiro de Poio
XORNADA 2 – 14/10/2007 XORNADA 7 – 18/11/2007
29 – 27 Garaysa Xiria EM Camariñas 27 – 29
24 – 27 Tirso Mosteiro de Poio Bm Oleiros 38 – 22
Descansa: Caixanova OAR
XORNADA 3 – 21/10/2007 XORNADA 8 – 25/11/2007
21 – 23 Caixanova OAR Garaysa Xiria 25 – 15
32 – 22 EM Camariñas Tirso Mosteiro de Poio 22 – 19
Descansa: Bm Oleiros
XORNADA 4 – 28/10/2007 XORNADA 9 – 02/12/2007
28 – 24 Tirso Mosteiro de Poio Caixanova OAR 24 – 20
Apraz. Bm Oleiros EM Camariñas 28 – 22
Descansa: Garaysa Xiria
XORNADA 5 – 04/11/2007 XORNADA 10 – 16/12/2007
33 – 22 Garaysa Xiria Tirso Mosteiro de Poio 28 – 27
29 – 29 Caixanova OAR Bm Oleiros 22 – 24
Descansa: EM Camariñas