XOVES/JUEVES
CATEGORÍA BENXAMÍN (Pav. CEIP Fogar)
9:30 // Xiria1 (1) – Camariñas masculino (5) // 1º(2-6), 2º(2-2), 3º(6-8)
10:00 // Culleredo1 (0) – Abegondo (6) // 1º(3-7), 2º(2-8), 3º(2-6)
10:30 // Xiria2 (2) – Camariñas femenino (4) // 1º(2-4), 2º(1-2), 3º(7-4)
11:00 // Culleredo2 (2) – Sao Paio Oleiros (4) // 1º(3-7), 2º(8-2), 3º(0-3)
11:30 // Camariñas masculino (5) – Culleredo1 (1) // 1º(12-0), 2º(8-6), 3º(3-3)
12:00 // Abegondo (6) – Xiria1 (0) // 1º(6-0), 2º(8-4), 3º(8-2)
12:30 // Camariñas femenino (6) – Culleredo2 (0) // 1º(11-2), 2º(4-1), 3º(5-3)
13:00 // Sao Paio de Oleiros (2) – Xiria2 (4) // 1º(5-7), 2º(8-1), 3º(2-5)
15:00 // Xiria1 (5) – Culleredo1 (1) // 1º(4-4), 2º(6-4), 3º(4-2)
15:00 // Abegondo (1) – Camariñas masculino (5) // 1º(6-6), 2º(5-7), 3º(4-6)
15:30 // Xiria2 (6) – Culleredo2 (0) // 1º(9-1), 2º(7-2), 3º(4-1)
16:00 // Sao Paio de Oleiros (2) – Camariñas femenino (4) // 1º(3-3), 2º(3-6), 3º(6-6)
16:30 (Fogar Pista 2) // Camariñas Masculino (3) – Camariñas Femenino (3) // 1º(6-8), 2º(4-4), 3º(5-3)
17:00 (Fogar Pista 2) // Abegondo (2) -Xiria2 (4) // 1º(7-2), 2º(5-6), 3º(2-8)
17:30 (Fogar Pista 2) // Xiria1 (4) -Sao Paio (2) // 1º(4-6), 2º(4-3), 3º(9-8)
18:00 (Fogar Pista 2) // Culleredo1 (4) -Culleredo2 (2) // 1º(1-6), 2º(3-2), 3º(8-6)
CATEGORÍA ALEVÍN (Vila de Noia / CEIP Fogar)
9:40 // Basauri (2) – Juanfersa 1 (2) // 1º(8-11), 2º(7-5)
9:40 // Bm Lucus (0) – Juanfersa2 (4)// 1º(0-10), 2º(6-5)
9:40 // Juanfersa3 (4) – Marmolería José Rey Xiria (0) // 1º(22-3), 2º(9-4)
10:00 // Culleredo1 (2) – Sao Paio Oleiros (2) // 1º(0-10), 2º(6-5)
10:00 // Bm Camariñas (2) – Abegondo (2) // 1º(8-10), 2º(10-9)
10:00 // Punta del Este Xiria (3) – Culleredo2 (1) // 1º(4-4), 2º(6-2)
10:20 // Juanfersa1 (4) – Xiria Telepizza Carballo (0) // 1º(12-5), 2º(10-7)
10:20 // Juanfersa2 (3) – LK Xiria (1) // 1º(7-7), 2º(14-5)
10:20 // Zas (0) – Juanfersa3 (4) // 1º(0-14), 2º(2-14)
10:40 // Culleredo1 (1) – Basauri (3) // 1º(3-3), 2º(2-14)
10:40 // Abegondo (4) – Bm Lucus (0) // 1º(7-5), 2º(8-5)
10:40 // Punta del Este Xiria (4) – Marmolería José Rey Xiria (0) // 1º(9-3), 2º(5-4)
11:00 // Sao Paio Oleiros (2) – Xiria Telepizza Carballo (2) // 1º(5-10), 2º(8-1)
11:00 // Bm Camariñas (0) – LK Xiria (4) // 1º(5-8), 2º(5-8)
11:00 // Culleredo2 (3) – Zas (1) // 1º(8-1), 2º(2-2)
11:20 // Culleredo1 (0) – Juanfersa1 (4) // 1º(4-7), 2º(3-7)
11:20 // Abegondo (0) – Juanfersa2 (4) // 1º(5-11), 2º(3-10)
11:20 // Juanfersa3 (4) – Punta del Este Xiria (0) // 1º(8-3), 2º(12-0)
11:40 // Juanfersa1 (4) – Sao Paio Oleiros (0) // 1º(9-5), 2º(8-7)
11:40 // Juanfersa2 (4) – Bm Camariñas (0) // 1º(10-6), 2º(13-4)
11:40 // Marmolería José Rey Xiria (3)- Zas (1) // 1º(1-1), 2º(4-2)
12:00 // Xiria Telepizza Carballo (0) – Basauri (4) // 1º(10-11), 2º(7-9)
12:00 // LK Xiria (4) – Bm Lucus (0) // 1º(7-5), 2º(14-2)
12:00 // Culleredo2 (0) – Juanfersa3 (4) // 1º(1-11), 2º(4-10)
15:20 // Xiria Telepizza Carballo (2) – Culleredo1 (2) // 1º(4-7), 2º(10-4)
15:20 // LK Xiria (2) – Abegondo (2) // 1º(6-11), 2º(13-4)
15:30 // Marmolería José Rey Xiria (2) – Culleredo2 (2) // 1º(10-5), 2º(2-13)
15:40 // Basuari (4) – Sao Paio Oleiros (0) // 1º(10-5), 2º(7-6)
15:40 // Bm Lucus (2) – Bm Camariñas (2) // 1º(6-5), 2º(5-11)
15:50 // Zas (0) – Punta del Este Xiria (4) // 1º(2-6), 2º(0-11)
16:20 (V.N. PISTA 1) // Culleredo1 (0) – Abegondo (4) // 1º(6-11), 2º(5-6)
16:20 (V.N. PISTA 2) // LK Xiria (4) – Punta del Este Xiria (0) // 1º(11-5), 2º(8-5)
16:20 (Fogar PISTA 1) // Zas (0) – Bm. Lucus (4) // 1º(2-4), 2º(0-5)
16:40 (V.N. PISTA 1) // Juanfersa3 (3) – Basauri (1) // 1º(6-6), 2º(7-5)
16:40 (V.N. PISTA 2)// Juanfersa1 (1) – Juanfersa2 (3) // 1º(4-7), 2º(7-7)
16:40 (Fogar PISTA 1) // Camariñas (4) – Marmolería José Rey Xiria (0) // 1º(9-4), 2º(8-5)
17:00 (Fogar PISTA 1) // Telepizza Xiria (4) – Bm. Lucus (0) // 1º(6-2), 2º(7-3)
17:20 (Fogar PISTA 1)// Culleredo2 (2) – Sao Paio Oleiros (2) // 1º(3-5), 2º(6-4)
CATEGORÍA INFANTIL MASCULINA (P. Mpal. Carballo Calero)
10:00 // Bm Lucus (17)- Juanfersa (33)
11:00 // Garaysa Xiria (38) – Marmolería José Rey Xiria (13)
12:00 // Culleredo (17) -Sao Paio de Oleiros (27)
15:00 // Bm Lucus (18) -Marmolería José Rey Xiria (17)
16:00 // Garaysa Xiria (34)- Culleredo (12)
17:00 // Juanfersa (29) -Sao Paio de Oleiros (13)
CATEGORÍA INFANTIL FEMININA (P. Mpal. Carballo Calero)
12:30 // Camariñas (13) – Basauri1 (22)
13:30 // Culleredo (23) – Basauri2 (19)
17:00 // Culleredo (21) – Bm Lucus (27)
18:00 // Camariñas (26) – Basauri2 (12)
19:00 // Basauri1 (29) – Bm Lucus (12)